Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne, hogy a párotok...

Ha kiderülne, hogy a párotok "hibájából" nem lehet saját közös gyereketek, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy egyébként mindketten vágynátok saját gyerekre.
2012. máj. 28. 19:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, neki annyi kitétele volt, hogy anno az exnejének volt egy olyan lövése, hogy fekete babát fogadjanak örökbe. Maga az örökbefogadás nem lett volna gond neki, de mondta, hogy azért egy rá egyértelműen nem hasonlító gyereket hadd ne tologasson, kellemetlen lenne neki.

Szóval annyi a kitétel, hogy legalább nagy vonalakban hasonlítson rá - ne legyen kínai vagy fekete vagy maláj.

Nem rasszista, nagyon is jól kijön, sőt kedveli a máshonnan származó embereket, csak magyarázkodni nem szeretne, hogy egy genetikailag lehetetlen kinézetű gyereket tart a karjában.

Bár, őt ismerve, szerintem két hét alatt meggondolná magát, ha már kialakult valamilyen kapcsolat a gyerekkel. Akkor a kínai-néger félvér gyereket is ugyanúgy imádná, mintha a sajátja lenne.

2012. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%
Éppen tegnap este döbbentem le, amikor a férjem azt mondta, ha miatta nem lehet gyerekünk, akkor örökbefogadás. Viszont, ha miattam nem lehet, nekem el kell mennem mindenféle műtétre, injekciókra, beültetésekre. Hatalmasat csalódtam.
2012. máj. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

utolsó: nem biztos, hogy bántásból mondta, egyszerűen egy férfinak ha nem lehet gyereke, azon ritkán lehet segíteni, de egy nőnél néha megoldható...


meglep, hogy így dobálóznak a spermadonor szóval, én arra sose lennék képes, azért nekem nem halálmindegy, hogy kitől leszek terhes... ha nem lehet a páromnak, akkor inkább örökbefogadunk, mint hogy vér szerinti gyerekem legyen egy vadidegentől.

2012. máj. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én mindig nagy családra vágytam,én idegen gyereket-sem örökbefogadottat,sem donorspermából-nem tudnék elfogadni. vagy beletörődnék h ez van,vagy elengednénk egymást
2012. máj. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

#13 az örökbefogadás sokkal nagyobb lutri, van ismerősöm akik fogadtak örökbe gyereket és csak nagyobb korában derült ki, hogy nem teljesen normális agyilag.

tudtommal a spermabankból ki lehet választani még kép alapján is a donort, orvosok, ügyvédek stb.

vagy homályosítson fel valaki ha nem így van

2012. máj. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!