Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérhetném meg anyukámat...

Hogyan kérhetném meg anyukámat hogy segítsen?

Figyelt kérdés

Lenne lehetőségem nyárra diákmunkára menni, csak mondták hogy írjak a polgármesternek, mert ő tudna segíteni. Viszont nem tudom megfogalmazni a levelet, pláne hogy nyalizni is utálok :S :S És anya azt mondta hogy max. átnézi ha kész van :S De nem tudom megírni... Legalább valami kezdőlökés kéne hogy hogyan kezdjem el. (A megszólításon kívül)

Mit csináljak? :( :S :(


2012. máj. 28. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Tisztelt Polgármester Úr! Azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy..

Egyébként egyszerűen szólsz anyudnak, hogy egyedül nem tudod megírni és segítsen. Ennyi.

2012. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

T. Polgármester Úr!

Azzal a kéréssel fordulok önhöz, hogy részemre a nyári szünidőben diákmunkát biztosítani szíveskedjék. X idős vagyok, de bármit elvállalok.

Köszönettel: XY

2012. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!