Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utálom, gyűlölö...

Mit tegyek, ha utálom, gyűlölöm, megvetem az apámat, sőt, ha lehetne, le is tagadnám, hogy ő az apám?

Figyelt kérdés

Kiborító, hogy egyszerűen mennyire hülye. Ma reggel azon kapott össze anyámmal, hogy anyám át akarta vinni mamámhoz néhány cipőt, amik ránk nem jók, mert mamámra lehet, hogy jók, plusz sok unokája van mamámnak, és van köztük akik elég szegények, biztos örülnének. Erre apám kikelt magából, hogy anyu így hülye, úgy hülye, mert minek kell átvinni, mikor itthon is lehetnek? Igen, csakhogy épp azért akarta mert itthon rengeteg helyet foglal, mert apám minden szir-sz*rt összegyűjt, ami aztán halmozódik.

Másik: apám beteges, és kiborítóan rendmániás. A múltkor lekapcsolta a számítógépem biztosítékát, mert a pólóm az ágyamon volt, és "mit szólnak majd a vendégek, ha meglátják ezt a disznóólat"?

Leelmebeteg f*szozott, amiért leejtettem egy poharat, merthogy ilyet épeszű ember nem csinál.

Soha, szinte semmiben nem ad nekem igazat, se anyámnak, egy idegen szavára kb. jobban adna.

Ezt a kérdést is én írtam ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Már nagyon-nagyon elegem van belőle, évek óta eljátszom a gondolattal, hogy milyen jó lenne, ha történne vele valami baleset, vagy csak szimplán elköltözne a fenébe, mert nem veszi észre, hogy anyámat is kiborítja idegileg, és engem is. Sajnos nincs lehetőségem elköltözni, mert anyagilag nem vagyunk a csúcson, nekem sincs túl sok pénzem, erre a célra meg pláne. De már nagyon idegesítő, hogy a s*ggfej viselkedése miatt összeszorul a fogam, elfog a gyűlölet, és elmegy az életkedvem, ha csak hazajön a munkából. Ha tehetem, soha nem köszönök neki, és ha tehetném, egyetlen ismerősömnek sem mutatnám be az apámat, mert mindezek mellett még kétszínű is, meg a linkelt kérdésemből még egy paranoia is felmerült.


2012. máj. 26. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mennyi a bevétele a szüleidnek?

Ha anyukáddal ketten tudnátok annyi bevételt "produkálni", amennyi most is van, akkor nem függnétek apádtól.

Az ingatlan, amiben éltek, kinek a nevén van, illetve mikor vásárolták? (házasságkötés előtt vagy után?)

2012. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Ne haragudj kedves válaszadó, de az a baj, hogy anyu semmiképpen nem fog elválni, 2 kisgyerekkel túl nagy felelősség lenne. Ráadásul épp most békültek ki úgy ahogy, de hallom ahogy ilyeneket mond hogy haszontalan vagyok, meg nem normális (mert a nyomtatót levettem az íróasztalról), és anyám csak szabadkozik, inkább apu mellé áll, mert unja hogy ha nem ad neki igazat, akkor vele veszekedik. Hát ez van.. mindigis az apám akarata fog érvényesülni, és csak neki lesz igaza... szép család :)
2012. máj. 26. 15:14
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát, akkor a kérdésre a válasz, hogy tűrj, és sajnos készülj fel anyukád rövid élettartamára :(
2012. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hát őszinte részvétem mindenkinek. Tudjátok, most értem meg miért van annyi magányos öreg akire rá sem néznek. Nekem csodálatos szüleim voltak, illetve anyum még remélem lesz is sokáig.

Két éve úgy vettem neki egy lakást, hogy közel legyünk és naponta többször megnézzem

2012. máj. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Az én apám iszik elég rendesen,ráadásul ki rúgták a munkahelyéről pont az alkohol miatt,Anyám tart el minket már kb 7 hónapja még nem mehetek dolgozni az a baj,plusz mindig a fejemhez vágja hogy sokat gépezek és hogy miattam kötik ki az áramot.Abba igaza van hogy sokat gépezek de ő egész éjszaka a TV-t nézi meg egyszer a fejéhez vágtam hogy semmi köze nincs hozzánk mert nem ő tart el ebből lett egy nagy veszekedés azóta nem beszéltünk hogy elköltözött mert anyám ki dobta mikor részegen jött haza.



Neked kicsit jobb a helyzeted

2013. aug. 27. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Wow hogy mik vannak a világba...

De az én apám se különb. Jelenleg 2 k*rvája van, elköltözött meg visszajött már vagy 5x mikor a kis r*bancoknak nem volt jó kedvük vagy vlami. Anyám lassan belebetegszik....


Egyébként rühellem az ilyet én is mert nekem papám ilyen. De kitartás. Próbálj meg igazat adni neki amíg ő a fő-fő.... ha már független vagy és mége ilyen akkor állj a sarkadra és ordítsd bele a szemébe a sok hülyeségét.... KITARTÁS SZURKOLOK... :)

2015. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!