Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A férjetek el...

Feleségek! A férjetek el szokott mosogatni maga után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 20:13
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
Mindketten dolgoztok?
2012. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Nem te tettél fel délután egy kérdést, hogy cseléd lettél feleségből...?
2012. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 tetro ***** válasza:
100%

Én főzök. Ha nem kell rohanni reggelit is csinálok. Mosni nem mosok, azzal a húgom mindig megelőz. A macskát csak én gondozom, és a növényeket is. Általában én porszívózok, az mosogat aki épp arra jár. Ágyneműt mindenki magának húz. Vagy a barátnőm vagy én. Általában inkább én, de mert a lakás az enyém. Nem tudom mi van még. Nincsenek ezek nálunk direkt megosztva. Aki ráér csinálja...

Soha eszembe nem jutna, hogy ez a férfi az meg a nő dolga. Nincs nyolc gyerek, én meg nem szántok hajnaltól pitymallatig a szántón, szóval ezek szerintem elavultak. Szeretek főzni, meg nálunk alapvetően mindenki kedves mindenkivel. Nem kell kérni a szelet vajas kenyeret, elég ha látszik rajtad, hogy ennél, valaki megcsinálja neked :D

2012. máj. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

Kedves 21:14-es!


Nem, azt a kérdést nem én tettem fel, bár én is feltehettem volna...

2012. máj. 20. 21:18
 45/60 anonim ***** válasza:
100%

Mi megosztjuk a munkát.

Hétvégén általában ő csinál reggelit, rántottát. Imádom :-)


A mosás-vasalás az én feladatom, de minden másban segít.

2012. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%

Igen. :) Sőt még sokszor utánam is, ami nagy szó, mert ha nekiállok sütni-főzni, óriási kupit csinálok.

Mostanság szinte mindennap arra kelek, hogy ő már elmosogatott. Tegnap is porszívózott, rendet rakott, takarított és elmosogatott, mindezt csak délelőtt. Egy rossz szavam sem lehet. :)

2012. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:

Kedves 21:30-as!


Szerencsés vagy, irigyellek!

2012. máj. 20. 21:31
 48/60 anonim ***** válasza:

Mi felosztottuk otthon a mosogatást egymás között (párom, anyósom és köztem).

A naptáramban a keresztneveink kezdőbetűjével fel van tüntetve, hogy aznap ki a soros (x, y, z, x, y, z...), így nincs vita :)

A délelőtti ebédfőzésben keletkezett edényeket is felváltva mossuk el, ha valaki főz, addig a másik mosogat, ha anyósommal mindketten elfoglaltak vagyunk, akkor párom is beszáll. Ami ebéd utánról marad, azt meg a soros elmosogatja, és kész.

De ez minden házimunkára igaz, mindent igazságosan felosztva hármunk között végzünk.

2012. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
100%

Ruháit elteszi.

Ágyneműt nem szeret felhúzni, de ha épp nem vagyok otthon vagy más dolgom van megteszi.

Ha rendrakás van, van, hogy tesz megjegyzést, mert valami rossz helyen van, vagy rosszul lett feltakarítva, de azt zokszó nélkül kijavítja.

Kenyeret is vajaz.

Az én párom mások szemében papucsnak tűnhet, de mindenben segít és nagyon szívesen, de ez oda-vissza megy, elvégre egy pár vagyunk.

Bár megmondom őszintén, hogy soha nem állnék le olyan férfival, aki szerint a házi munka női munka, mert míg mind a ketten kidolgozzuk a belünket, nehogy már otthon csak én gürizzek ő meg él, mint Marci Hevesen. (panelban nem sok férfi munka akad)

2012. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:

Ha megkerem ra egy kis ellenkezes utan megcsinalja kb a felet.Magatol szokoevente egyszer eszebe jut.

De mivel most otthon vagyok a gyerekkel van idom es energiam ra igy nem szoktam kerni.

Mikor visszamegyek dolgozni akkor majd segitenie kell mint azelott.

2012. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!