Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A férjetek el...

Feleségek! A férjetek el szokott mosogatni maga után?

Figyelt kérdés
2012. máj. 20. 20:13
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
38%
most én ezért miért lettem lepontozva..XD
2012. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
igen:) én is neki:)
2012. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy meg keni...

Szombaton dolgoztam de.Ö a gyerekekkel volt és ebédet csinált mire haza értem. :)

Szép is lenne ha megkérném és nem kenne meg egy kenyeret!!

Hozzá sem mentem volna nem még 2 gyereket szülni. :)

De miért kérdezgeted ezeket??

Neked ilyen férjed van vagy csak kíváncsi vagy???

2012. máj. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
30%
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
2012. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
15%

hova lett a többi

á-m

írtam vagy ezret


áááááááááááááááá

2012. máj. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Mert nekem olyan férjem van, hogy még egy kenyeret se vajazna meg...azért kérdezősködök ennyit, hogy nálatok hogy mennek ezek a dolgok.
2012. máj. 20. 21:08
 37/60 anonim ***** válasza:

Akkor sürgösen beszélgess el a férjeddel.Mi lesz ha lebetegszel???

Gyerek van??

A házasság elött is ilyen volt???

2012. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva néhány választ,én megfogtam az Isten lábát a férjemmel...Természetesen van,h ő mosogat,de mi se magunk után szoktunk,hanem egyben...Segít takarítani,teregetni,ágyneműt felhúzni,sőt gyereket is etet és pelenkáz...A vasalás az nálunk is az én dolgom,de egymás ruháit simán elrakjuk pl. ha pakolunk...Nálunk nincs "én feladatom"meg "te feladatod",aki éppen ráér,az csinálja meg az előtte lévő "munkát"...

pl,én főzök,de kész a mosás,és nem tudok elszabadulni,mert a gyerek is a lábamon lóg,akkor szólok neki és kitereget,v beáll a kaja meg a gyerek mellé..

2012. máj. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 A kérdező kommentje:

Nincs gyerek.

Nem volt ilyen.

Nem lehet vele beszélgetni.

2012. máj. 20. 21:12
 40/60 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sorban a köztes kérdésekre:

Szekrény: a katonaságnál megtanították nagyon precízen hajtogatni, amíg ő összehajt két mosásnyi ruhát, én még a harmadik darabbal bíbelődök és elég randán néz ki... ezért a ruhahajtogatást rátukmáltam, én kifejezetten béna vagyok hozzá (és általában neki van kézügyessége, nekem semmi).


Étel: reggelit rendszerint fele-fele arányban csinálunk. Aki korábban kel, az főz kávét, a reggeli meg változó. Főzni én gyakrabban szoktam, mert több időm van rá, de néhány ételt ő tud jól elkészíteni, néha hobbiból is nekiáll főzni amúgy. Ha kérem, hogy segítsen, akkor segít.


Általában minden házimunkába időarányosan besegít. Ha beteg vagyok akkor teljes kiszolgálás. Néhány hónapja volt egy műtétem, amitől átmenetileg félig-meddig mozgáskorlátozott voltam pár hétig. Átvette az egész háztartást, mert még a pisiléshez is ki kellett kanalazni az ágyból, mert felkelni se tudtam egyedül.

Pl felmosni hónapokig nem tudtam (mop kicsavarása volt a macerás rész), simán csinálta, amíg nem voltam rá képes.


Általánosságban házias, néha, ha vendégek vannak, ő már telepakolta az asztalt, mire én egyáltalán felfogom, hogy valamivel kínálni kellene.


Mondjuk most elgondolkoztam, hogy szerintem én férfiasabb személyiség vagyok - pl utálok vásárolni, szó szerint kínzás, akkor is, ha magamnak kell, míg ő órákat elnézelődik egy plázában, én meg fél óra után már lábrázást kapok és menekülnék kifelé.

A sztereotíp női vonások meg rá jellemzőbbek, míg én logikai alapon, érzelemmentesen is tudok döntést hozni, ő gyakran összemossa a kettőt.

Na, a végén rájövök, hogy én vagyok a pasi, ő meg a nő....

2012. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!