Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan aki megbocsájtotta...

Van olyan aki megbocsájtotta a megcsalást párjának?

Figyelt kérdés

Ha igen miért tette, és milyen volt ezzel a tudattal továbbra is vele lenni, szexelni, élni?

Meddig tartott ez a megcsalás utáni időszak, végül szakítás lett vagy sem?



2012. máj. 18. 20:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Én megbocsájtottam, mert szerettem. Csak ugye más a megbocsájtás, és más az, hogy sosem tudtam elfelejteni a dolgot. Mindig bennem volt, ezzel keltem, ezzel feküdtem, sokat hisztiztem és féltékenykedtem. Én nem tudtam túllépni a dolgon, pedig nagyon akartam. Egy évig voltunk még együtt, és tűzbe tenném a kezem a mai napig, hogy nem tette meg újra. Ettől függetlenül ráment a kapcsolatunk a dologra, mert nem volt már ugyanolyan. Én nem tudtam folytatni, ezért kiléptem a dologból.Egy biztos, amikor kiderült, és amikor szakítottunk, akkor is nagyon szerettem. Csak a tisztelet, a bizalom tűnt el a kapcsolatunkból, és így kínlódás volt az egész. Tehát én soha többé nem maradnék együtt olyannal, aki megcsalt, mert nem tudok felejteni, én nem tudok így élni. Van, aki meg tud bocsájtani, nekem nem megy, ezt mindenképp megtanultam.
2012. máj. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!