Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak mitől vannak ezek...

Anyukámnak mitől vannak ezek a szokásai?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy soha semmit nem visz végig. Például Mindig hagy 2 falatot a tányérján (ha megkérdezem azt válaszolja, hogy már nem éhes, pedig utána egyből előveszi a másik kaját), mindig hagy innivalót a pohár alján, ha mosogat az egyik aknából nem engedi le a vizet és az utolsó edényt benne hagyja. Nagymamámat megkérdeztem, szerinte gyerekkorában azért csinálta ezeket, hogy a szüleit bosszantsa. De azóta felnőtt, 44 éves és a nagymamám sincs sehol, hogy bosszantsa. De ha például én mosogatok az nem elég, hogy minden edényt elmosok és kiöblítem a mosogatót, hanem még le is kell takarítanom a tűzhelyet, fel kell söpörnöm, letörölnöm az asztalt, mert az is a mosogatás RÉSZE(?!). Mitől vannak ezek a furcsa szokásai?
2012. máj. 11. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nálam olyan szokott lenni hogyha kocsmában vagyok, és rossz a kiszolgálás akkor otthagyom a piám felét.Pizzériában is ugyanez veszek egy pizzát, otthagyom a felét ha rossz volt a kiszolgálás.
2012. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!