Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak mitől vannak ezek...

Anyukámnak mitől vannak ezek a szokásai?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy soha semmit nem visz végig. Például Mindig hagy 2 falatot a tányérján (ha megkérdezem azt válaszolja, hogy már nem éhes, pedig utána egyből előveszi a másik kaját), mindig hagy innivalót a pohár alján, ha mosogat az egyik aknából nem engedi le a vizet és az utolsó edényt benne hagyja. Nagymamámat megkérdeztem, szerinte gyerekkorában azért csinálta ezeket, hogy a szüleit bosszantsa. De azóta felnőtt, 44 éves és a nagymamám sincs sehol, hogy bosszantsa. De ha például én mosogatok az nem elég, hogy minden edényt elmosok és kiöblítem a mosogatót, hanem még le is kell takarítanom a tűzhelyet, fel kell söpörnöm, letörölnöm az asztalt, mert az is a mosogatás RÉSZE(?!). Mitől vannak ezek a furcsa szokásai?
2012. máj. 11. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg őt?(pl mosogatás)
2012. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
van aki büszke arra h mindig hagy 1 falatot... gyanítom h nála ez imázs-kérdés :)
2012. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
biztos,hogy ez egy rossz beidegződés anyukádnál,a múlt kellemetlenségei végett.Valami olyan "tükör" kellene számára,amiben megláthatná saját magát,még itt,ebben az életben.Azért,hogy ezt a kis rossz szokását le tudja küzdeni
2012. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Babonából,addig nem halhat meg míg van befejezetlen dolga.
2012. máj. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
unokatesóm is mindig hagy egy két falatott, néha már a fejére borítanám, ő nem tud rá magyarázatot adni, hogy miért csinálja
2012. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig hagyok pár falatot, és az italomból is marad egy kevés a pohár alján. Magyarázatot nem tudok erre, gondolom rossz szokás, bár eddig még senkit sem zavart.
2012. máj. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én pl 2x elöblítem a tiszta poharat, a felvágott első és utolsó szeletét soha nem eszem meg,a kenyér első részét se eszem meg.



16/F

2012. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#3


És elmagyaráznád nekem, hogy ez mitől rossz szokás?


Én is mindig hagyok egy falatot az ételből. (mert csak)

2012. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én pl mániákusan nem veszem meg az utolsó darabot az adott márkából és típusból a boltban. (tej, csoki, tisztítószer) még akkor sem ha nagy szükségem van rá. valami furcsa ellenérzésem van ezzel kapcsolatban.

mindig hagyok egy kicsit a tányérban, max akkor nem, ha nagyon ízlett a kaja.

a mosogató sem üres teljesen.

2012. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mániákus. Rossz szokás, beidegződés. Elég sok embernek van, csak nem úgy ahogy anyukádnak. Én sem veszem le az első és utolsó terméket a polcról. Mondjuk ennek van kézzel fogható magyarázata, összefogdossák, kifújkálják, nyomkodják stb. Nekem is van rengeteg mániám, a dolgaimnak úgy kell állniuk ahogy szeretem. Nem tudom megmondani ez miért van, kell és kész. :-)
2012. máj. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!