Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok már 1 hónapja járok a barátommal és most úgy érzem,hogy el kéne mondanom anyukámnak mi a helyzet.Elég közvetlen a viszonyom a szüleimmel de ilyen téma még nem jött szóba,lehet hogy érzékenyen érintené a dolog és eltiltana tőle.Mit tegyek?Ti hogyan mondtátok el a szüleiteknek az első párkapcsolatotokat?(Értelmes válaszokat légyszi)

L\14



2012. máj. 7. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Anya, képzeld el szerelmes vagyok! Már egy hónapja járunk Lacival!

:)

2012. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni,hogy elég félénk vagyok és nincs merszem neki elmondani ,félek a reakciójától :SS
2012. máj. 7. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Most én mondanám,hogy egyszerűen kérdezd meg: Anya, baj lenne ha lenne barátom?

És innentől számításokat végzel. :D

2012. máj. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyu elhívott x fagyizni!

Aztán másnap: anyu elmegyünk x-el moziba!

Hamar rá fog jönni anyukád,hogy mi a helyzet.

2012. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem alaptalan a félelmed; a téma érzékenyen fogja érinteni, de ebből a szóból illetve érzületből nem következik az, hogy akkor el is tilt.

Lassan tanév vége van, a felvételin már túl vagy, jön a nyár, tehát ideális kezdet egy kapcsolatnak, ezt valószínűleg ő is tudja.

Az egy dolog, hogy anyukád gyakran szigorú, a lelked mélyén biztos tudod, hogy amikor szigorú, akkor többnyire igaza van és jót akar, illetve az érvei és a döntései logikusak.

Vagyis nem tudom, hogy mi alapján félsz attól, hogy eltiltana, de szerintem te normális szülő normális gyereke vagy és nincs mitől félned :)

De tényleg mondd el, mert ha mástól hallja meg, az tényleg ciki lesz és neki rosszul fog esni.

Állj elé és mondd meg, ezt nem kell cifrázni, de ne is felgmáskodd el, mert annak viszont negatív üzenete lesz felé.

2012. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat ,sokat segítettetek :)
2012. máj. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!