Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti édesapátokat vagy édesanyát...

Ti édesapátokat vagy édesanyátokat szeretitek jobban? Miért?

Figyelt kérdés
én édesapámat  bármit megtennék érte..anyámat utálom, egy önző, szivtelen, érzéketlen hárpia..még ha ő is hozott a világra..
2012. máj. 4. 18:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én régen apás voltam nagyon. Együtt barkácsoltünk, csüngtem a nyakán, ittam minden szavát. Neki köszönhetem, hogy nem kell egy villanykörte cseréért, vagy két csavar befúrásáért szakembert/ismerőst hívnom (nő létemre).

Aztán megcsalta anyut és bennem egy világ dőlt össze. Nagyon sokáig nem tudtam undor nélkül ránézni, ami borzalmas érzés volt. Láttam anyut nap mint nap ahogy szenved, ahogy előttünk ("gyerekek" előtt próbál erős maradni), stb. és kicsit átfordultam anyu oldalára.

Mostmár apu bűne is kezd elveszni a múltba homályában, de már nemtudok olyan "rajongással" tekinteni rá, mint azelőtt. Most inkább mondanám magamat anyásnak.

2012. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!