Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyuméknak h...

Hogy mondjam meg anyuméknak h van valakim? ( még nincs de majd ha lesz?! )

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
-.-
2012. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
inkább ne pasizz
2012. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy nincsen pasid, de majd lesz. Ennyi.
2012. máj. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%
13 évesen én biciklizni meg moziba jártam a barátnőimmel, nem a pasizáson járt az eszem. max megbeszéltük, hogy a Peti a 10.B-ből milyen helyes.
2012. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

utolsó: nem életrajzi elbeszélést kért, hanem tanácsot...


kérdező: ne rögtön azzal kezdd, hogy van. hanem ha kérdezi anyád, hogy hova mész, akkor: "sétálni a Norbival", "moziba a Norbival", stb., egy idő után neki is leesik, hogy ki neked a Norbi :D aztán majd mondja, hogy vidd fel bemutatni.

2012. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha úgysincs még pasid (és egy darabig szerintem nem is lesz, ha ilyen kérdéseket teszel fel :D) minek ezen aggódni? ha lesz, úgyis magától értetődő lesz hogy bemutatod egy idő után. Addig meg max ilyeneket mondasz hogy elhívott egy srác randira stb, ennyiből csak tudják majd
2012. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!