Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy mondjam el anyáéknak?

Ezt hogy mondjam el anyáéknak?

Figyelt kérdés

A tavaly nyaralós képek a netbookomon voltak lementve,mert a fényképezőm memóriakártyáján kellett a hely.De a netbookomat

ellepték a vírusok és a szerelő újratelepítette és minden elveszett róla...így a képeknek is annyi.


Nem tudom,hogy ezt hogy mondjam el anyáéknak,mert apa az fényképmániás,imádja nézegetni a róla készült képeket és már amióta hazajöttük a nyaralásból azzal csesztet,hogy írassam ki a képeket egy CD-re.De most az összes képnek annyi.



13L


2012. ápr. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó lett volna még időben lementeni a dolgokat, nem? Szerelőhöz gondolom ők vitték vagy ők fizették, abból sejthetik, hogy kiürült a géped, nem? Vagy azt hihette édesapád, lementetted a dolgokat?
2012. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik azt, amit az első bekezdésben leírták. Biztos megértik majd, nem a te hibád, hogy vírusos lett a gép.
2012. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyakori hiba amint felteszel képeket gépre rögtön írd ki, nekem is ugrottak már így képeim bár szerencsére csak a fele mert két fényképezőnk volt és csak az egyik képcsomagunk ugrott. Azóta én mindent kiírok amikor felteszem a gépre és nem érdekel hogy csomó hely kihasználatlan marad a lemezen ennyi megér.
2012. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy apa mit gondol.De a gépemen nincs CD meghajtó,szóval nem is tudtam volna mit csinálni velük.
2012. ápr. 22. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy miért tartja mindenki azon a meghajtón a fontos adatait, amelyiken az operációs rendszer van? Egy egyszerű program segítségével partíciókra kell osztani a merevlemezt és az adatokat egy másik partíción érdemes tárolni. Így ha behal az oprendszer, akkor sincs gond, mert az adatok a másik meghajtón biztonságban vannak. Kiírni viszont ebben az esetben is érdemes, mert a merevlemez is megadhatja magát, bár az is igaz, hogy az otthon írt cd-k és dvd-k sem tartanak örökké.


Bár én a szerelőt sem értem. Igaz, hogy én csak a rokonság gépeit szoktam szerelni szívességből, de nekem újratelepítés előtt az az első, hogy körbenézek és adatot mentek, mielőtt legyalulok mindent.

2012. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
USD port csak volt rajta. Pendriveotok nincs? De hát utólag mindegy is a dolog.
2012. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szerelő is figyelhetett volna az adataitokra, más egy virusirtás és más egy full újratelepités. Kérdés mit kért apukád mikor átnyújtotta a gépet.

Ha nem teljes gyalulást akkor a szerelőre is lehet mutogatni, az minimum hogy elötte felhiv és jelzi sajnos itt az adatok is áldozatul esnek, mi legyen?

2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mond meg, akár mániás, akár nem.

Ha tudja, hogy nem lehet..nem fog érte piszkálni.


Egyébként igen, ha lementetted volna, akkor meglenne, ezt a tanulságot jegyezd meg, és máskor ments és kész....nem nagy dolog, mindenkinek elvész előbb-utóbb ez az.


De főleg :)), A szerelő azért szerelő, hogy tudja, előbb adatokat ment és utána telepít, ez az ő hibája.

Neki kell ezt igazán tudni, nem neked.


Ne vedd magadra az egész ügyet. Mindenki hibázott valamennyit (apukád is - az ő mániáját miért bízza rád, miért nem intézi el??) , ez lett belőle, azért nem egy világkatasztrófa ;).


Előbb beszélitek meg, előbb lesztek rajta túl.

2012. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!