Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

1 hete volt egy balesetem,biciklivel.Hirtelen elém vágtak,mivel a kisfiam mögöttem ült a gyerekülésben,hátranyúltam,hogy őt védjem,ne essen baja.Ami sikerült is,de én arccal landoltam és csúnya sérüléseim lettek,az egyik első fogam is kitörött.

A minap a boltba sutyorog a sor másik felén 2 utcabeli,hogy "Hú láttad xy arcát,szerintem megverték.Lehet a férje volt".

Na ettől eldobtam az agyam.Mert a férjem sem olyan típus,nem is iszik,nem kocsmázik,és sosem zeng a ház veszekedéstől.

És több ismerős is olyan sajnálóan néz rám,hogy fel tudnék robbanni.Nem értem miért manipulálnak az emberek,és így ráadásul a férjemnek keltik rossz hírét,ami alaptalan.

Ti is egyből erre gondolnátok,ha egy kitört fogú,sebes arcú,de amúgy teljesen normális megjelenésű,külsejű nőt látnátok?



2012. máj. 3. 15:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mert ez a valóság.

Ha egy nő megsérül az arcán, és nem profi sportoló, akkor sajnos annak van nagyobb valószínűsége, hogy megverték. Ez nem az emberek hibája, hanem a valóságé.

2012. máj. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha ismernélek, én biztos megkérdezném, hogy mi történt veled. Az ismerősöm vagy, akár barát, akár csak egy jó rokon, de mivel érdekel mi van veled, egyszerűen csak megkérdezem.

Lehet ez túl primitív megoldás.

2012. máj. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező,mindenki erre gondolna,mert a csapból is az erőszak folyik.Ehhez már csak egy kis rosszindulat kell és kész is a pletyka,amin 6 évig fognak csámcsogni.Nálam hasonló volt a helyzet nemrég.Faluban lakok,sajnos mindenki ismeri egymást.Leszoktam a cigiről és felszedtem pár kilót.Erre miről kezdenek el pletyizni?Terhes vagyok.Ennyire hülyék az emberek:D
2012. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Apám egyszer gyomlált, anyám mellette állt és nézte. Ahogy próbált egy gazt kiráncigálni a földből, hirtelen engedett, ezzel a lendülettel egy kavicsos földgöröngyöt hátracsapott, egyenesen anyám szemébe. Azonnal kocsiba ültek és bevitte az ügyeletre (főleg, mert sok kosz is került a szemébe).


Mivel a szem sérült, szép monoklija lett. Na, ő aztán rátett egy lapáttal, ha valaki szörnyülködve kérdezte, hogy mi történt, akkor annyit mondott csak, hogy apám volt :) Azt nem részletezte, hogy baleset volt :)


Hozzáteszem apám a világ leghiggadtabb embere, engem egyetlen egyszer ütött meg, kamaszkoromban valami nagyon csúnyát beszóltam és kaptam egy pofont. (Majd napokig elnézést kért, pedig akkor jogos volt). Ellenben nagyon béna, saját magának is sokszor okoz sérülést.


Amikor ő töri össze magát, akkor érdekes módon senki se gyanusítja anyámat bántalmazással. Kedvenc sztorim, amikor a pólóját előre tartva abba szedte a barackot a fáról. Megbillent a létre, ő a barackokat mentette, úgyhogy eldőlt létrástól és elég szépen összetörte magát, az arca is kék-zöld volt, a karja is :)) Ha eldobja a barackokat, sérülés nélkül megúszta volna.


Egyébként én is rendszeresen összetörtem magam gyerekkoromban, fáról estem, biciklivel, görkorival hasaltam el, valamim mindig be volt kékülve, le volt nyúzva. Akkor is volt egy-két jóindulatú megjegyzés, hogy biztos vernek otthon.


20 évesen egyszer nem tudtam görkorival megállni egy lejtőn, ami egy forgalmas útba torkollott. Féltem, hogy begurulok az autók közé, úgyhogy eldobtam magam a betonon inkább. Rövidnadrág volt rajtam, a lábamat és az oldalamat leégette a beton, a karom is sérült. Akkor is kérdezték, hogy ki vert meg, pedig egyértelműen látszott, hogy végighúztam magam a betonon.

2012. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én arra gondolnék, hogy részeg voltál és elestél egy buli után:) ki mit lát a környezetében, arra gondol:)
2012. máj. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy szegény biztos elesett, vagy balesete volt. NEKEM nem egy asszonyverő jut először eszembe, dehát ugyebár kinek mi......
2012. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én nem erre gondolnék, kivéve ha szomszéd lennék:)
2012. máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!