Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés

1 hete volt egy balesetem,biciklivel.Hirtelen elém vágtak,mivel a kisfiam mögöttem ült a gyerekülésben,hátranyúltam,hogy őt védjem,ne essen baja.Ami sikerült is,de én arccal landoltam és csúnya sérüléseim lettek,az egyik első fogam is kitörött.

A minap a boltba sutyorog a sor másik felén 2 utcabeli,hogy "Hú láttad xy arcát,szerintem megverték.Lehet a férje volt".

Na ettől eldobtam az agyam.Mert a férjem sem olyan típus,nem is iszik,nem kocsmázik,és sosem zeng a ház veszekedéstől.

És több ismerős is olyan sajnálóan néz rám,hogy fel tudnék robbanni.Nem értem miért manipulálnak az emberek,és így ráadásul a férjemnek keltik rossz hírét,ami alaptalan.

Ti is egyből erre gondolnátok,ha egy kitört fogú,sebes arcú,de amúgy teljesen normális megjelenésű,külsejű nőt látnátok?



2012. máj. 3. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Hát ha vénasszonyok voltak vagy korosabbak akkor ne csodálkozz mindig ilyenek (tapasztalat).

De sajnos a mai világ már csak ilyen valami van az emberek egyből a rosszra gondolnak ,és kotyogják mindenkinek.

Megértem hogy idegesít de próbáld meg figyelmen kívül hagyni.Unatkoznak és valamiről beszélgetni, találgatni kell

2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erre gondolnék.

Bár szerintem akit vernek, az rejtegeti - vagy ráparancsol a férje, hogy rejtegesse - , és megpróbálja sminkkel eltüntetni.

2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem mentél oda hozzájuk hogy mi történt? Én tuti nem bírtam volna ki..

Fogalmam sincs egyébként mi fordulna meg a fejemben ha egy ilyen arcú nőt látnék, ha ismerném a feleket biztos hogy nem fordulna meg a fejemben hogy esetleg a férje volt.. lehet hogy bántalmazásra gondolnék de nem a férj részéről.

2012. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Én is erre gondolnék
2012. máj. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát elsőre könnyen lehet, hogy én is ilyesmire gondolnék. Már azért is, mert sokszor a bántalmazott nők balesetnek magyarázzák ki a sebeiket. Pl. láthatóan ütésből eredő foltokat eséskor szereztek, stb.

De biztos nem pletykálnék erről, megtartanám a véleményemet magamnak. Tudom milyenek az emberek falun, nem lehet jobbat várni tőlük.

2012. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Én most is erre gondolok. Hogy nem lett a gyereknek semmi baja, mikor te akkorát estél hogy kitört az egyik fogad is? Elég hihetetlen a történet. Egyáltalán kik vágtak eléd? Milyen gyorsan kell ahhoz hajtanod hogy ne tudjál biztonságosan lefékezni? Eléggé sokat kerékpározok a városban, és bizony elég nehéz ekkorát esni.
2012. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%
én nem gondolnék erre.....
2012. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nem gondolnék erre, hisz elég csetlő-botló vagyok. :)
2012. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

15.30!

Nem mentem gyorsan,elém vágott egy másik biciklis,az ő hátsó kereke hozzáért az én első kerekemhez,nem tudtam egyenesbe tartani,balra az úttest,így hát jobbra próbáltam irányítani a biciklit.Jobb kezemet hátratettem,hogy védjem a kisfiam.Jobb vállam és a térdeim is sérültek,mert törmelékes betonra estem.Nem emlékszem,hogy pontosan milyen pózban,mert azzal foglalkoztam,hogy a gyerekemnek nincs e baja.A bicikliülésnek van egy védőpereme oldalt és a fej résznél is,így megvédte.Amúgy meg pont a férjem a munkatársával jöttek értünk.

Nem rejtegetem,nem is kenem magam alapozóval,ettől még nem áll meg az élet és nem bújok el,csak eléggé zavar,hogy ilyen sok az "egyből rosszra gondoló" ember.

Na meg a másik,hogy ha valaki biciklivel esik,akkor már mindjárt azt hiszik,hogy piál :D

2012. máj. 3. 15:59
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Tulajdonképpen én úgy állnék ehhez, hogy ha nem ismerem, akkor nem nagyon foglalkozom vele, hogy honnan szerezte. Biztos balesete volt. Egy bántalmazott nő arckifejezésén látszik, hogy otthon van a baj, megfigyeléseim szerint görnyedten jár, mintha minél kisebb akarna lenni, hogy senki ne vegye észre. Ha meg ismerem, akkor meg kerek perec megkérdezem, hogy mi történt, nem sutyorgok. Nem szeretem a pletykákat.

Ha meg véletlen rólam pletykálnak, akkor mindig alá szoktam tenni még egy lapáttal, valami olyannal, ami totál lesokkolja őket, így általában megszűnik a pletykálás. Próbáld ki, találj ki valami őrületes baromságot a sebed keletkezéséről, aztán csak nevess a meghökkent fejeken :))

2012. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!