Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek, mire...

Van valami ötletetek, mire gondolhatott a párom?

Figyelt kérdés

Ma kapott fizut, 92 ezret. Azt mondta, hogy ne ebből fizessük ki az albérletet rezsit meg a többi költséget, hanem az ösztöndíjamból. (először elutasitották, fellebbeztem és elfogadták a fellebbezést. 4 havit kapok egyszerre, ami 95 E ft lesz, május 6.-a és 10.e között utalják ki).


Töröm a fejem, miért a szoctámból fizessünk ki mindent, amikor a fizetéséből még a héten tudnánk rendezni bizonyos dolgokat.

Rákérdeztem, ennyit mondott: hát a fizumat tegyük el, hátha kell vmire, pl kajára..

Egy hónapban kb 30 ezer jut kajára.

Hiába kérdezgetem mi ez az egész, annyival letudja a dolgot, hogy neki mindegy és legyen úgy ahogy én akarom.


2012. máj. 3. 10:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szóval a szoctámot is berakjuk a közös kasszába.

De én is úgy gondolom, abból kellene rendezni a dolgainkat, ami épp van.

2012. máj. 3. 10:45
 12/17 A kérdező kommentje:

Önként adom,nem erről van szó.

Csak nem szeretnék sem a Diginek, nem a Telenornak sem a főbérlőnek tartozni.

Mindent kiszoktunk fizetni 5.-e előtt. Most elég hülyén jönne ki, hogy össze vissza vásárolgatunk, de a rezsit majd csak 10.-e után fizetjük ki.

2012. máj. 3. 10:47
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindent fizessetek be időbe,még véletlenül se legyen tartozás a szolgáltatók és a főbérlő irányába! Aztán az ösztöndíjad is mehet a közösbe hűtőfeltöltésre vagy amire kell.Beszéld meg vele.
2012. máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, ahogy az utolsó válaszoló.
2012. máj. 3. 12:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Nincsen, mert nem vagyok gondolatolvasó.


Viszont egyet tudok, mert az hosszú tapasztalat eredménye: beszélgetni, és MINDENT, de mindent megbeszéni! Akkor nincs semmi baj.

2012. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? Együtt éltek közös kasszán, akkor milyen a kapcsolatotok, ha még ezt sem tudjátok egymással megbeszélni?
2012. máj. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Kedves 16.!

mint írtam, többször megkérdeztem... de úgy látszik, nem olvastad.

2012. máj. 4. 08:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!