Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ötletetek, mire...

Van valami ötletetek, mire gondolhatott a párom?

Figyelt kérdés

Ma kapott fizut, 92 ezret. Azt mondta, hogy ne ebből fizessük ki az albérletet rezsit meg a többi költséget, hanem az ösztöndíjamból. (először elutasitották, fellebbeztem és elfogadták a fellebbezést. 4 havit kapok egyszerre, ami 95 E ft lesz, május 6.-a és 10.e között utalják ki).


Töröm a fejem, miért a szoctámból fizessünk ki mindent, amikor a fizetéséből még a héten tudnánk rendezni bizonyos dolgokat.

Rákérdeztem, ennyit mondott: hát a fizumat tegyük el, hátha kell vmire, pl kajára..

Egy hónapban kb 30 ezer jut kajára.

Hiába kérdezgetem mi ez az egész, annyival letudja a dolgot, hogy neki mindegy és legyen úgy ahogy én akarom.


2012. máj. 3. 10:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Akinek van valami értelmes ötlete, azt megköszönöm.
2012. máj. 3. 10:27
 2/17 anonim válasza:
100%
lehet hogy te nem tudod be osztani a pénzt ? és azért akarja a tiédet "feláldozni" , beszéljétek meg
2012. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy gyürüket vesz belőle hanem ez akkor meg le akar huzni teged
2012. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
Máskor miből szoktátok kifizetni?
2012. máj. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ha nem tudnám beosztani a pénzt, nem adná oda nekem. :)


Próbálom megbeszélni vele, de semmilyen értelmes választ nem kapok.

"azt hittem be akarsz vásárolni a hűtőbe, meg ruhákat is akartál venni"... - igen, szeretnék 1-2 nyári göncöt, de csak miután kifizettük a rezsit meg a többit

2012. máj. 3. 10:33
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
abból kell fizetni ami épp rendelkezésre áll, ha amúgy közösbe vagytok
2012. máj. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Van karikagyűrűnk.

Eddig is a fizetéséből fizettünk mindent, mert nem kaptam ösztöndíjat, csak most fogok, visszamenőleg 4 hónapot.


Tévére fáj a foga, de nem hiszem hogy meg merné venni nélkülem. Attól tart, hogy mégsem küldik a pénzt nekem.

2012. máj. 3. 10:35
 8/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha a fizetéséből fizettetek eddig minket,akkor szerintem egyértelmű,hogy most azt várja,hogy te is beleadjál most már a költségekbe,azért akarja megvárni míg a te lóvéd megérkezik.Valahol igaza is van.Én meg simán meg merném venni a tévét,ha csak én rendezek mindent anyagilag.
2012. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ha kifizetünk mindent, marad kb 20 E ft a fizetéséből.

Ebből kellene addig gazdálkodni, amíg a szoctám nem érkezik meg. Utána abból töltenénk meg a hűtőt és vennénk pár apróságot MINDKETTŐNKnek.

2012. máj. 3. 10:43
 10/17 anonim ***** válasza:
43%
Pontosan erről van szó: eddig mindent ő fizetett, most már ideje, hogy te is beszállj a közös költségekbe! Szerintem ez alap, és jobban teszed, ha önként adod, különben a párod azt fogja látni, hogy egész közös életetekben egyedül kell majd húznia az igát, és ettől a férfiak nagyon meg tudnak ijedni!
2012. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!