Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól elfogadott...

Hány éves kortól elfogadott gyereket szülni, amikor már nem szólják le az embert, hogy na biztos csak becsúszott?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 20:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem attól a kortól, amikor pont lesz@rod, hogy ki mit gondol rólad.

Amúgy 25+ szerintem. Legalábbis engem (le)sajnálnak a hússzal.

2012. máj. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem aztán nem érdekel ki mit gondol.

Egyik hozzászóló is írta, hogy 28 évesen is megkérdezték tőle, hogy tervezett volt e a baba.

Bár manapság elég sok rossz indulatú ember van és nem csak a baba véget szólják meg a másikat.

Én most vagyok 25 éves, 6 hónapos terhes, nekem még nem mondták, hogy fiatal vagy esetleg becsúszott baba. Pedig elég fiatalosan nézek ki.

2012. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kortól függ.

onnantól, hogy valakinek van szakmája, és legalább 3 éve dolgozik, valamint nem a szülei nyakára, a kisszobába vállalja a gyereket, onnantól mind1, h 21, vagy 30 éves.

mondjuk én 25 felett mondom azt, hogy jó eséllyel érett rá az anya, h megszülessen a gyerek, és jól tudja nevelni. de még ekkor sem biztos.

anyukám engem 26 évesen szült, volt lakás, fizetés, szülői támogatás.

én majd 28 után szeretnék, most még nem érzem késznek magam. mondjuk anyagilag nem lenne olyan gáz, de erkölcsi szinten nem szeretnék csődöt mondani.

2012. máj. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én 30 vagyok és a 3. babámat várom. Erre mindenki megkérdezi, hogy becsúszott e. Pedig az első csúszott be 26 évesen és mivel 3 gyereket terveztünk egybe letudjuk.

Szerintem nincs ilyen kor, hogy mikor nem szólnak meg. Valamiért úgyis megszólnak.

2012. máj. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlenül a becsúszás miatt nézik le az embert.. ha már csak a saját példámból indulok ki, 20 éves vagyok, 6 hónapos terhes, saját lakással, van munkaviszonyom és boldog párkapcsolatban élünk. A baba tervezett volt. Mindig is fiatalon akartam szülni és tudom hogy lesznek akik itt is lepontoznak pedig nem tudom miért fáj az embereknek az ha nekem lesz egy fiam és meg van hozzá a megfelelő körülményünk, sőt, születtek már babák rosszabb helyekre is. De én még fiatal vagyok, hiába érett a gondolkodásom... Lenéznek. Főleg amikor utazok a buszon és látom az emberek szemében a szánakozást és azt hogy minden szemétnek elhordanak mert kb kinézek vagy 17 évesnek...
2012. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Inkább nem kortól, hanem egzisztenciától függ. Szerintem egy gyerek vállalásához kell egy erős, biztos párkapcsolat, saját lakás, munkahely mindkét félnek, kellő anyagi biztonság. Szóval szerintem ez a kortól független. Sokkal inkább megszólnék egy 28 éves nőt, akinek becsúszott a gyerek és szinte nincs semmije, mint egy 21 évest, akinek mindene adott a gyerekvállaláshoz.

El sem tudnám képzelni a gyerekvállalást addig, amíg a szüleimmel élek, nincs saját életterem.

2012. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

utolsó:

ja egzisztencia..ebben az országban nagyon kevés embernek adatik meg hogy saját lakása legyen..mindegy hogy hitellel,vagy anélkül..

és ha nincs saját lakásom akkor ne is akarjak gyereket?

vagy ha albérletbe szülöm akkor senkiházi szar ember vagyok?

2012. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!