Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves kortól elfogadott...

Hány éves kortól elfogadott gyereket szülni, amikor már nem szólják le az embert, hogy na biztos csak becsúszott?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
amikor már képes vagy éretten gondolkozni, értelmesen szeretni és normális körülmények közt nevelni a agyermeket
2012. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
nekem 28 évesen is megkérdezték, hogy becsúszott-e. Lehet, mindig vannak h.lye emberek, akik megkérdezik. A 2.-ról is megkérdezték, hogy akartuk-e, nagynéném lehidalt, mikor megtudta, hogy lesz 2. Szóval ne foglalkozzál másokkal.
2012. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

ha házas vagy, nem számít a kor, ha szülsz

nem tételeznek fel becsúszást


hacsak nem nagy hassal állsz oltár elé..

2012. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
25-26
2012. máj. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy nem tudom, én alapból azt feltételezem az emberekről, hogy aki nem akar gyereket, az elveteti, aki meg akar, annál meg akkor nem mindegy, becsúszott-e vagy tervezett volt? Valószínű fel volt készülve rá, ha megtartja. (Persze tudom, ez a valóságban nem így van, de inkább gondolom ezt, minthogy ezzel csesztessek másokat, hogy na mi van, becsúszott mi... mi közöm hozzá?)
2012. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Engem aztán nem érdekel ki mit gondol. Az emberek imádnak a másik dolgán csámcsogni, imádják a másikat kibeszélni, pocskondiázni. Bármit csinálsz, lesz aki beleköt. Én 21 éves vagyok, van egy 6 hónapos kisfiam. Nem a szüleim nyakára szültem, jó anyagi körülményeink vannak, van szakmám, érettségim, most is tanulok levelezőn és imádom a kisfiamat. Ő az életem értelme, csak jó irányba haladtam mióta megszületett.

Pont nem érdekel, hogy ki mit gondol. Mindenki törődjön a maga dolgával.

2012. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ha együtt vagytok már pár éve a pároddal és nem a szülők tartanak el, akkor már nem gáz. De így is lehet valaki rosszindulatú és megkérdezi, hogy terveztétek-e...

Kort nem tudnék mondani, mert ismerek olyat, aki 19 évesen feleség volt és nem sokkal utána szült is, én 23 évesen itthon lakom, tanulok, nincs még állandó munkám, de 5 éve együtt vagyunk a vőlegényemmel, és még el se tudom képzelni, hogy anyuka legyek.

2012. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem életkorhoz kötöm.


Ha valaki egy féléves kapcsolatban, munka nélkül vállal gyereket akkor ez az első gondolatom mert nem tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetben miért vállal valaki tudatosan gyereket.

2012. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%

Na, jól le is pontoztatok. :) Erről beszéltem...

Remélem ez a legnagyobb örömötök az életben.

2012. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha később szülsz, akkor meg biztos a kapcsolatodat akarod megmenteni vele, akarni és boldogan már nem is lehet gyereket vállalni.
2012. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!