Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmodanátok a párotoknak?...

Ti elmodanátok a párotoknak? Ti hogy regáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Fel újittotuk a lakást nem kevés pénzért vettünk új butorokat : Aposóm velünk volt a vásárlásnál és a következő megjegyzést tette : Kislányom ezért amit most a fiam kifizet 1 rendes nő napi 2-3 szor leszopja az férjét . Ezt igy szó szerint. Meg szólalni nem tudtam a döbbenetöl. Persze azt nem tudja,hogy a nagyimtól kaptunk pénzt és az én sporolt pénzem is benne van .
2012. ápr. 30. 14:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Poénra vettem volna: " Ha még azt a dohányzóasztalt is hozzácsapja,akkor ingyen lefekszem a fiával".
2012. ápr. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

El nem tudom képzelni hogy párom papája ilyet mondjon,sőt,ő inkább a másik véglet,kényesen ügyel hogy semmi rosszat ne mondjon.



De ha mégis a tiédhez hasonló apóst fogtam volna ki,akkor ott a helyszinen elküldöm melegebb éghajlatra ugy hogy a párom is hallja.

2012. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

" Egyszer apósom is beszólt. Western csizmához hasonló csizma volt rajtam. Ő beszólt, hogy már csak egy ló hiányzik alólam. Erre visszaszóltam, hogy persze, itt a fiad! :) Erre már nem tudott mit mondani, csak vigyorgott mint a vadalma. :)"


Ez de durva! :D:D:D:D

2012. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ez de durva! :D:D:D:D"

Az volt. :) Sokszor oltogatott, én meg vissza őt. Ő ilyen volt, ha valaki hagyta magát, akkor a fejére nőtt. Én nem hagytam magam, ezért (is) nagyon jól megértettük egymást. :)

2012. máj. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!