Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmodanátok a párotoknak?...

Ti elmodanátok a párotoknak? Ti hogy regáltatok volna a helyemben?

Figyelt kérdés
Fel újittotuk a lakást nem kevés pénzért vettünk új butorokat : Aposóm velünk volt a vásárlásnál és a következő megjegyzést tette : Kislányom ezért amit most a fiam kifizet 1 rendes nő napi 2-3 szor leszopja az férjét . Ezt igy szó szerint. Meg szólalni nem tudtam a döbbenetöl. Persze azt nem tudja,hogy a nagyimtól kaptunk pénzt és az én sporolt pénzem is benne van .
2012. ápr. 30. 14:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez komoly? Tehát após azt hiszi, hogy csak a fia pénze van benne a bútorok árában? Miért nem világosítottad föl, hogy ez nem egészen igaz?


Nem tudom, hogy ilyen helyzetben mit reagálnék. Biztos hanyatt vágnám magam, de hogy a páromnak mit mondanék erről, azt így hirtelen nem tudom.

2012. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyira megdöbbentem,hogy nem tudtam regálni az elhangzottakra...
2012. ápr. 30. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
Én felvilágosítottam volna, hogy nem csak a fia pénze van benne.Illetve a páromnak is elmondanám ezt a kijelentést,mert elég bántó volt.
2012. ápr. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Èn ezen nagy nagy kacarászva a párom mellé mentem volna, és nagy nagy hangon elmondtam volna hogy képzeld apukád mit mondott az imént:......


úgy hogy kedves apuka is halja ezt vagy is ne tudja letagadni.


aztán otthonazért mondtam volna férjemnek hogy csúnya dolog volt apukától, habár az én férjem azt mondta volna, tudod milyen apám... ekkor pedig megkérdeztem volna hogy anyád is mindenért leszopja apádat?


így már nem olyan mókás, elkéstél vele, de ott akkor kellett volna, vagy rögtön a tett után mikor felébredtél a döbbentetböl.


teljesen mindegy ki mennyit tett bele, akkor is durva beszólás, ha csak poén volt.


mert az én apósom poénkodni szokott olyanon ami nem vicces.

2012. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mondtam volna hogy az én pénzem is benne van, úgy hogy szopja le ő a fiát!
2012. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem elsö reakcióm az lett volna, hogy adok neki egy hatalmas pofont.

Utána megkérdezem, hogy mégis mi köze ahhoz, hogy ki kinek mennyi fizet a közös vásárlásba.

Aztán pedig elmeséltem volna, hogy a pénz NEM a fia pénze, hanem észben az enyém.

Ezután pedig felkértem volna, hogy többé ne kerljön a szemem elé.


A páromnak meg utána elmesélném az egészet, és megkérném hogy tiszteljen meg azzal, hogy tudomásul veszi hogy részemröl az apóst nem ismerem többé.

2012. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát,elég bunkó,és közönséges apósod van,már bocsi...
2012. ápr. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"azért a pénzért,amit én beletettem,egy rendes férj napi 2-3szor is puncit nyal,szóval nagyon jó,mert így nem laposodik el a szexuális életünk:),de köszönjük,h aggódik miatta,apuka":D erre szerintem ennél komolyabban nem érdemes válaszolni...:s
2012. ápr. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

háháháhá elmondtam volna a férjemnek....

Ez rettenetesen vicces. Jó, igen elég bunkó, de apósok ilyenek. Én tuti csak röhögtem volna, hát milyen már ez. Biztos őt sose szopja senki... Azzal, hogy elmondod, nem a férjed fizette ki teljes egészben, nem hinném, hogy mellőzné a további beszólásokat. Nem azért mondta, hanem mert szereti a pikáns humort. Én vettem volna a lapot, de látszik, hogy téged megbotránkoztat, szólj a férjednek hogy állítsa le a nagyfatert.

2012. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én annyit mondtam volna, hogy az én pénzem is benne van, szóval a fia meg kinyalhat nai 2-3szor!!! Vagy közös kasszán vagyunk, és ha ő kinyal 2-3 alkalomkor akkor majd leszopom én is! Amúgy köszönjük a tanácsot, de így is jó a szexuális életünk!

Egyszer apósom is beszólt. Western csizmához hasonló csizma volt rajtam. Ő beszólt, hogy már csak egy ló hiányzik alólam. Erre visszaszóltam, hogy persze, itt a fiad! :) Erre már nem tudott mit mondani, csak vigyorgott mint a vadalma. :)

2012. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!