Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Börtönbe megy a párom mit tegyek?

Börtönbe megy a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak börtönbe kell mennie.5 éve hamis munkáltatóival vett fel kölcsönt megbukott.Azóta semmi ügye nem volt,sokat változott,dolgozik eltartja a családod,mert van 2 gyermek is.Akkor mikor ezt csinálta mi még sehol sem voltunk egymással.Elakar venni 3 hét múlva,de nem vagyok biztos benne hogy akarom e?!És van még valami feltünt egy férfi is az életemben kb 1 hónapja.Neki viszont csak én kellek és a gyerekek nem mert igy állandó kapcsolatban kéne legyen a völegényemmel.Nem tudom mit tegyek szökjek el a gyerekekkel,hogy sose találjon meg?
2012. ápr. 21. 10:37
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
nem eltartó kell!Ezt kikérem magamnak teljes mértékben!Megmondtam neki ha kellek akk gyerekekel 1 üt ha ök nem kellenek énse.Szeressen a gyerekeimmel együtt.Meg mi az h még megse házasodtam és uj pasi van?Nem én akartam összeházasodni ö akart hirtelen ahogy megkapta az itéletett én még fiatal vok ahoz h férjhez menejk.És ráérnék akk hozzámenni ha kijön és ugy gondoom h tényleg ö az igazi.
2012. ápr. 21. 12:35
 22/34 A kérdező kommentje:
Am meg ha azt gondolnád h csalom a párm akk téveszd mert nem egyszer találkoztam a pasival mikor megismerkedtünk és nem történt semmi sem kettünk között,azóta interneten beszélünk.
2012. ápr. 21. 12:37
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
A házassághoz fiatal vagy, de a gyerekhez nem, talán úgy kellett volna gyereket vállalni, hogy előbb ezt az Ítéletet megvárjátok és nem most pánikolni. Megnyugtatlak a másik pasinak nem fogsz kelleni más gyerekével.
2012. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

5 éve volt és tavaly bukott ki a gyermekünk pedig 2010ben született,azzala a tudattal vállaltunk gyereket hogy minden rendben

Honnan tudod hogy nem kellenék a mostani párom is ugy vállalt fel h volt 1 gyermek az elözö kapcsolatomból

2012. ápr. 21. 14:04
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
van ket gyereked ket apatol,de ahhoz fiatal vagy,h ferjhez menj... Erdekes. Raadasul meg be sem ment a pasid,de mar azon agyalsz,ki lesz a kovetkezo. Nyugodtan felhaborodhatsz meg kikerheted magadnak,de egy olcso kis ri.bizli vagy,semmi mas. Magad alatt kene lenned,h a parod ket evre bevonul,ha szereted. Ha meg nem,akkor minek szultel neki gyereket? Csak nem azert,mert eltartott? Miert nem az a problemad,h egyedul hogy fogsz megelni a ket kicsivel? Miert egybol egy fa.sz utan rohangalsz? Te aztan mintaanya vagy,meg minta no!
2012. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet komolyan számításba venni egy olyan pasit, akivel csak egyszer találkoztál? Fiatal vagy, és két gyerek két apától házasság nélkül.

Nagyon lazán és felelőtlenül kezeled ezeket a dolgokat.

Ha ezt így folytatod, nagyon sok problémád lesz még.

2012. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Egyaltálán nem most kezdem agyalni a másikon vele már akkor is beszéltem mikor még szó se volt rola h neki menni kell a sitre.Miért aggódnék rajta h mi lesz velünk,most sincs itt.Az anyagiak miatt meg nem fáj a fejem.Nemtudom h szeretem e még a párom vagy sem,megkérte a kezem ez tény és való és elakar venni,de azért nem akarok hozzámenni,mert magamban nem vagyok biztos h képes vagyok e még várni 2 évet rá.Ha nem ez a pasi lehet h jön másik,nemtudhatom h mit hozz a jövö.
2012. ápr. 21. 15:17
 28/34 A kérdező kommentje:
És azért mert gyerekünk van még nem kell házasságot kötnünk.Tegyük fel hozzámegyek és mondjuk 1 év mulva lesz valakim akkor elkell válnom felesleges hercehurca az egész.A másik meg az hogy ha magam alatt lennék az kinek lenne jó?Csak saját magamat tenném tönkre és a gyerekeim innák meg a levét.Elkellett fogadni a tényt h ez van ha falba verem a fejem sem birom megmenteni a börtöntöl.Azt igértem megvárom amig birom birom ugyis a sors dönti el h mi lesz velünk.
2012. ápr. 21. 15:22
 29/34 anonim ***** válasza:
kamu.
2012. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Mi kamu?
2012. ápr. 22. 15:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!