Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Börtönbe megy a párom mit tegyek?

Börtönbe megy a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak börtönbe kell mennie.5 éve hamis munkáltatóival vett fel kölcsönt megbukott.Azóta semmi ügye nem volt,sokat változott,dolgozik eltartja a családod,mert van 2 gyermek is.Akkor mikor ezt csinálta mi még sehol sem voltunk egymással.Elakar venni 3 hét múlva,de nem vagyok biztos benne hogy akarom e?!És van még valami feltünt egy férfi is az életemben kb 1 hónapja.Neki viszont csak én kellek és a gyerekek nem mert igy állandó kapcsolatban kéne legyen a völegényemmel.Nem tudom mit tegyek szökjek el a gyerekekkel,hogy sose találjon meg?
2012. ápr. 21. 10:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem kettő közül essél inkább a pad alá.

Az új lovagot, ha ilyen feltételeket szabna nekem, azonnal kipenderíteném. Az apának is joga van látni a gyereket. Miért zavarja ez? 1 hónap után ilyen féltékeny? Kerülendő.


A vőlegényed? Hát, lehet, hogy más is van a füle mögött.

Én nem házasodnék most össze vele, várjátok ki a 2 évet, hogy mi lesz. Eddig nem akart elvenni, most meg hirtelen igen?

2012. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem a hamis munkáltatói a gond, hanem hogy ezzel vett fel kölcsönt, amit már a felvételkor tudta, hogy nem fog visszafizetni. Ez a csalás, ami miatt ennyit kapott.
2012. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
Az előző vagyok. Most olvastam, hogy felfüggesztettje is van. Így már kicsit más a kép. Ne várj rá. Ez minimum 2 ügy. Mennyi lesz még?
2012. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Neki már örökre ott lesz a lelkére és minden papírjára ráégetve, hogy büntetett előéletű. Ez pedig ugyanúgy gáz társaságban, mint munkakeresésnél, vagy épp az iskolában, ha valamelyik gyerek szóba hozza(a gyerekek szabadszájúak,fogalmuk sincs,mit jelent disztingválni, és miről szabad fecsegni és miről nem)... a gyereknek ez örök bélyeget jelenthet hosszú-hosszú évekig...
2012. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Elvileg több nincs.Még nem a lovagom csak ismerkedünk.
2012. ápr. 21. 11:02
 16/34 A kérdező kommentje:
énis ettül félek h a gyerekekre ujjal mutogatnak majd iskolába akárhol
2012. ápr. 21. 11:03
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dobd ki mind a két pasit. A vőlegényedhez mindenesetre hozzá nem menj, mert tönkreteszed a saját és a gyerekeitek életét is az adósságokkal! A másik pasi meg azért kerülendő, mert a gyerekeid nem kellenének neki. Egy anyának a gyereke kell legyen az első, ők a legvédtelenebbek ebben a helyzetben. A gyerekeket nem tudod elszakítani az apjuktól, a törvény nem engedi.
2012. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy hogyan közöljem a tényt h nem megyek hozzá.Természetesen a gyerekeimet nem dobnám el imádom öket.A másik pasi meg nincs elzárkozva a dologtól mrmint a gyerekektől,azt mondta majd látjuk hogyan tovább.
2012. ápr. 21. 11:47
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

A pasid is érdekes, de te sem vagy semmi! Még meg sem házasodsz, már másik pali van a képben, ráadásul még gondolkodsz rajta úgy, hogy csak te kellenél, a gyerek nem...

Neked csak eltartó pasi kell, mi? Valaki, aki pénzeljen?

2012. ápr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Hagyd el a párod, és a másikkal se ismerkedj tovább. A párodat meg fogja viselni, de a börtönben eltöltött 2 év az nagyon hosszú idő, bőven elfelejt, mire szabadul. A gyerekeit persze nem fogja. De szerintem az lesz a legjobb neked is, ha teljesen tiszta lappal kezdesz újra mindent.
2012. ápr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!