Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Börtönbe megy a párom mit tegyek?

Börtönbe megy a párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
A páromnak börtönbe kell mennie.5 éve hamis munkáltatóival vett fel kölcsönt megbukott.Azóta semmi ügye nem volt,sokat változott,dolgozik eltartja a családod,mert van 2 gyermek is.Akkor mikor ezt csinálta mi még sehol sem voltunk egymással.Elakar venni 3 hét múlva,de nem vagyok biztos benne hogy akarom e?!És van még valami feltünt egy férfi is az életemben kb 1 hónapja.Neki viszont csak én kellek és a gyerekek nem mert igy állandó kapcsolatban kéne legyen a völegényemmel.Nem tudom mit tegyek szökjek el a gyerekekkel,hogy sose találjon meg?
2012. ápr. 21. 10:37
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és 2 évet kell leülnie.
2012. ápr. 21. 10:38
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha annak a palinak a gyerekek nélkül kellenél csak, akkor miért említed meg egyáltalán?

MIért akarsz elszökni és ki elől? Ha börtönbe megy, minek szökni?

2012. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A gyerekek is kellenének de csak ugy ha az apjuk sose jönne hozzájuk.
2012. ápr. 21. 10:47
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, megvárod, ha nem, mondd meg neki, hogy ne számítson arra, ha kijön, egy szerető feleséget talál otthon.
2012. ápr. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
De félek neki elmondani,mert emlitettem neki h nem biztos h kibirom várni erre teljesen összetört és azt mondta akkor inkább zárják be örökre
2012. ápr. 21. 10:49
 6/34 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így nem fog működni, nyilván az apjuk ebbe nem menne bele. A pároddal lehet hogy házasodni akartok de szerintem jobb ha nem teszed mert akkor ha esetleg még vannak tartozásai amiről te még nem tudsz azt már a te nyakadba is varrhatják. Mind ezek előtt jobb ha beszélsz az ügyvédjével erről ne hogy meglepetés érjen téged. Ha van egy másik valaki akinek kellesz meg a gyerekeid is ha a jelenlegi férjed nem megy oda akkor szerintem használd ki ha jó ember és rendes, de arra számíts hogy az exed balhézni fog meg a gyerekeidet sem tilthatod el tőle ok nélkül maximum úgy oldjátok meg a láthatást hogy elmentek x helyre vagy elviszed őket a lakásukra.
2012. ápr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Egy hamis munkáltatóiért 2 év letöltendő? Biztos ez?
2012. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
8 hónap de felfüggesztetje volt mikor csinálta igy még aztis ráhuzták
2012. ápr. 21. 10:52
 9/34 A kérdező kommentje:
és igen van még pár tartozása szinte minden banknál
2012. ápr. 21. 10:56
 10/34 anonim ***** válasza:
Igen szerintem sem valószínű, hogy ennyiért lecsukják 2,5 évre. Biztos, hogy van ott még valami más is!!!
2012. ápr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!