Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha édes a bosszú? Álltál...

Néha édes a bosszú? Álltál már bosszút az exeden miútán csúnyán elbánt veled és csúnyán helyben hagyott? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 08:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
70%

szerintem a legnagyobb tőrdöfés egyszerűen az, ha látja hogy látványosan kivirulsz miután dobott. Kivirulással egyidejűleg meg persze jönnek új rajongók. Eddig ezzel a módszerrel 3 kaparta utánam a falat, persze hiába.

Ha bosszút állsz, tudni fogja, hogy még mindig fáj neked.Én ennek a látszatát is el akartam kerülni, akkor is, ha így volt.

2012. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán bosszú volt. Másfél évig voltunk együtt, és megcsalt a születésnapomon és csak fél év múlva mondta el :( Aztán lett egy bnője és miután 2-2,5 évig együtt voltak, írt nekem egy levelet hogy mi újság, kezdjük újra, velem álmodik, meg hiányzok neki stb. Engem úgy felhúzott, hogy írtam a csajának, bemásoltam a levelét azzal az üzenettel hogy "kutyából nem lesz szalonna"


Még együtt maradtak egy kicsit, de azóta már szakítottak. Hát ennyi :)

2012. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Még nem, de lehet. Mert engem nem simán otthagyott, hanem életre elintézett a helyzetem folytán, úgyhogy megérdemli. De még ehhez sincs kedvem. Ha lesz, jaj neki!
2012. ápr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem volt rá alkalmam, de megtenném. Lelkileg nagyon összetört, elhordott mindennek az exem. (nem érdekel Reni - előttem lévő barátnője- mégcsak nem is beszélünk!!) ó persze! mondta hogy lépjek be a facebookjára és hipp- hopp ott egy üzenet tőle, felöltöztem és eljöttem. Persze könyörgött, hogy béküljek ki velem, el akar jegyezni engem, én vagyok élete szerelme:D

amit kaptam a szakítás miatt: majdnem elütött kocsival, megalázott szóban (egy riherongy vagy! nagyon csúnya vagy és rossz vagy az ágyban!) fenyegetőzött hogy tönkreteszi az életem, a kapcsolatom. Másfél éve volt már ez, de ezek után gondolkodás nélkül bosszút állnék, hisz mindezt szó nélkül hagytam.

Egy fülest min. lekevernék egyet, csak hogy fizikálisan érezze hogy bántott lelkileg engem.

22N

2012. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Velem nagyon csúnyán szakított a párom, totál nem ezt érdemeltem. A büntetés az lesz, amit én már tudok, és akkor is tudtam: meg fogja bánni, de késő lesz. És ez nekem nem okoz örömet, csak fájdalmat.
2012. júl. 8. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!