Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha édes a bosszú? Álltál...

Néha édes a bosszú? Álltál már bosszút az exeden miútán csúnyán elbánt veled és csúnyán helyben hagyott? Ha igen akkor hogyan?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 08:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem szóltam neki, hogy felszarvazzák. :)

Azt hiszem, elég nagy büntetés neki az a nő, akivel jelenleg együtt él. :)

2012. ápr. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Anyukája barátnőjének "véletlen" kikotyogtam,hogy az exem évek óta 3x annyit keres mint amit otthon bevall,hogy ne kelljen semmit hazaadnia.

"szegénykém" 1 hetet kapott elköltözni :D

2012. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Kiszurkáltam mind a 4 kerekét.
2012. ápr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Bemutatkoztam a szeretője férjének ... "szép napot, xy vagyok, a felesége szeretőjének az ex-barátnője". :D
2012. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem neten csalt exem, ügyesen megszereztem a titkos nevét, jelszavát, e-mail címét és minden nőnek elég csúnya levelet írtam. (persze ők nem érdemelték meg és sajnáltam őket, hisz nem tudtak rólam, de vagy 50-60 ember kapott tőlem levelet így eléggé megnehezítettem a további ismerkedést neki chaten)
2012. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Meg szep.

Voltak a ribancrol olyan kepeim meg videoim, nem is ertem, h mert megcsalni?:O

Mindegy volt egy-ket atbogott ejszakaja meg ledobott hirtelen vgy 5 kilot;)

2012. ápr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Persze hogy akartam. De elég bosszú volt saját magának az a hülyeség, amit csinált. Most, több év után látszanak a következményei. És nem vagyok boldog, mert nekem ettől nem lett jobb.
2012. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Lefeküdtem vele aztán eltűntem az életéből :D jajj de jó volt. Még egyszer utoljára beakartam ezt játszani,de sajnos nem jött össze,mert lett közben párom.
2012. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem, mert nem okozna nekem örömet, csak saját magam "mérgezném" vele, ha a bosszún járna az agyam. Az élettől visszakapja úgyis, ez már többször is bebizonyosodott.
2012. ápr. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%
Én nem álltam bosszút, pedig lett volna lehetőségem, még most is lenne. Nagy volt a kísértés eleinte, de rájöttem, hogy felesleges. Megérdemelné, de szerintem neki az éppen elég büntetés, hogy ő olyan ember, amilyen. Ezen kívül pedig én túlléptem rajta, semmi kedvem vele foglalkozni. Csináljon, amit akar, legyen boldog, csak valahol jó messze innen. :)
2012. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!