Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesítenek a régi barátaim,...

Idegesítenek a régi barátaim, mit tegyek? Kifejtem bővebben.

Figyelt kérdés
Középsuliban 4en voltunk nagyon jó barátnők, ők most is a legjobb barátnőim, mindig mindent megosztunk a másikkal. 5 éve érettségiztünk, én mentem egyetemre, ők hárman pedig elkezdtek tanfolyamokat meg okj-s képzéseket, de valahogy még egyiket se fejezték be. A mai napig a szüleikkel élnek és nem dolgoznak, sulikba járogatnak, néha egy kis diákmeló. Én elvégeztem az egyetemet, gyakorlatoztam és elkezdtem dolgozni, hamarosan költözök albérletbe. Na most csaptunk egy több napos házibuli szerűsgéet, hogy biztos mindenkinek lesz mondanivalója, szuperül elleszünk mint a régi szép időkben, de valahogy borzalmasan kivűlállónak éreztem magam. Ők kb mint a 17 évesek vihorásztak, kibeszéltek mindenkit, pasikról beszéltek, hogy júúúj mindegyik csak azt akarja meg ilyenek. Sőt olyanokról is k i mit mondott anyukájának mikor nem ment haza időben. Teljesen le voltam döbbenve, én felnőtt társasággal vagyok évek óta, azthiszem elgé sokat is komolyodtam, de ez a szint amit itt levágtak nekem már réges régen nem fekszik. Azt hittem tudunk rendesen is beszélgetni. Volt amikor felhoztam valami komolyabb témát, mint a munka vagy bármi ilyesmi csak pislogtak és meredtek rám, hogy hát mit is mondjanak. Kérdeztem túlük dolgokat amiket a felbőttek már értenek, most mondjuk az apehhal (tudom, nav) kapcsolatban vagy, hogy nem tudják e bankban el tudom e intézni ezt avgy azt, aztse tudták miről beszélek. Alapvető dolgokat nem tudtak, teljesen életképteleneknek tűntek a szememben. Kérdezték, hogy vagyunk a párommal (nekem van csak komoly kapcsolatom évek óta), mondtam hogy megvagyunk és hamarosan költözünk össze. Erre megkaptam, hogy 23 évesen miért nem bulizok meg pasizok még, minek költözök, úristen hova sietek, hát az élet csupa buli meg fesztivál. Úgy jöttem haza, hogy egész úton a sírás kerülgetett. Mintha nem is őkletek volna, vagy mintha az 5 évvel ezelötti szintükön ragadtak volna le. Katasztrófa.... Mit tegyek?

2012. ápr. 20. 15:01
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Gyerekes vagy. Nekem ez jött le leginkább. Nagyon jól megfogalmazták itt többen is, a 26-27-28 éves korosztály. Majd rájössz magad is pár év múlva hogy túlspiláztad a dolgokat.


Ha mellőzni akarod a bulikat, mellőzd. Ha neked így jobb. A "lebuktatással" kapcsolatban: ennél gyerekesebben nem is reagálhattál volna arra, ha valaki bebizonyítja hogy valóban kamuztál, mert te hoztad fel a témákat. Nem tudom mi értelme volt letagadni..Pont az ilyen értelmetlen kis hazugságok elhagyásától lesz valaki igazán felnőtt.

2012. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
77%-os te vagy az aki ennyire lovagol egy dolgon, miközben én felvetettem egy problémát. Nem értem minek jössz ide vitatkozni. Azt hiszed, most aztán rávilágítottál egy dologra és most te vagy a nap kommentelője, mert úgy látod, tuti kamu volt a navos dolog. Hát szerintem marhára lényegtelen a sztori szempontjából. Nem is ez volt a lényeg, de te nagyon felnőtt biztos tudod. Azt le tudod írni, hogy én 23 évesen nem vagyok még teljesen felnőtt (igen, én ezt rohadtul nem is mondtam, hogy az vagyok, csak nem vagyok 17 éves szinten) de afölött teljesen átsiklasz, hogy leírtam, hogy a barátnőim meg mit művelnek 23 évesen. Na szóval köszi, de ilyet nem kérek többet, menjél máshova bizonygatni, hogy érett felnőtt vagy.
2012. ápr. 21. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!