Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lepontozások titeket...

Ezek a lepontozások titeket nem idegesitenek?

Figyelt kérdés

Ebben a témában sokat szoktam válaszolni és mivel sokan is olvassák ezt a kategoriát ide irtam ki a kérdést hisz sok mindenkit érint.

Engem eléggé idegesit, hogy leirom normálisan segitökészen, szépen megfogalmazva trágár szavaktol és helyesirási hibáktol mentesen a normális válaszomat, és ugy levagyok pontozva és olyan kevés százalékom van mintha egy idiota lennék!


2012. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
87%
De :) és nem a pont miatt, mert abszolút nem érdekel, hanem mert látom, hogy ha valakinek más a véleménye, akkor már nem jó. És ez inkább azoknál a kérdéseknél zavar, ahol nem is véleményt kell leírni, hanem mondjuk szituációt. Ott mit kell lepontozni????? megtörtént és kész
2012. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
77%
A lényeg,hogy Te tudod saját magadról,hogy képes vagy szalonképes,normális,intelligens választ adni.Akit pedig ennyire zavar mások övétől eltérő véleménye,az saját magát minősíti a pontozgatással.
2012. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
74%
Engem is lepontoztak jó párszor,de az olyan kérdéseknél volt,mint pl,hogy milyen nevek tetszenek a legjobban?Szerintem ez trollkodás.Amég nem szavaznak le nagyon alacsony %-ra,addig nem zavar.
2012. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
81%

Engem is idegesít,és pont azért,amit Te is írtál kérdező.A százalékok miatt.

Tudod,itt sokaknak az jelenti a legnagyobb örömöt,ha valakit jól lepontoznak,az ellenkező vélemény,tanács miatt.Képtelenek elfogadni azt,hogy létezhet más megoldás,javaslat is az övékén kívül egy adott kérdésre.

Azt hiszem,ez a válaszom megint szúrja majd a szemét jó pár emberkének,és jól lepontoznak érte...

De nem küzdök ellenük,legyen meg a mai örömük.;-)

A véleményemet akkor is megírom.

2012. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
68%
Nem, egyáltalán nem. Miért érdekelne, ha pár unatkozó anyukának, akiket nem dug a férjük nem tetszik az én meglátásom?
2012. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De épp ez az, hgy sokszor csak egy általános dolgot irok le se eltérö se megegyezö véleményt, és ugy lepontoznak hogy felmegy az agyvizem!

2012. febr. 22. 13:50
 7/53 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem érdekel, nem ver a víz miatta. Azóta röhögök rajta, mióta a "Mi a kedvenc ételed?" kérdésre, a "halászlé" válaszomat teljesen lepontozták. Még most is a sok idiótán röhögök, ha eszembe jut, mégis mit lehet ezen a válaszon pontozni egyáltalán???
2012. febr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
75%
Múltkor még csak nem is véleményt kértek, hanem kajákról kérdeztek, és mindenkit lepontoztak amiatt, amit épp főzött. :S Idegesít, de hát van akinek ez okoz örömet, mert más nincs neki.
2012. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
70%

Ne idegeskedj, nem éri meg!


Egy időben én is felhúztam magam ezen, mert volt olyan időszak hogy leszállóágban volt minden egyes nap a %-om. Értsd úgy hogy minden egyes nappal csak kevesebb és kevesebb lett. Én pedig nem értettem mert soha nem provokálok senkit, normálisan írom le a véleményemet, és többnyire nagyon is hasznosat írok.


Én már nem is nézem hogy kinek hány %-a van, mert nem azt adja vissza amire valóban hivatottnak kellene lennie.

Úgy kellene megcsinálni hogy csak a kérdezőnek lehetne eldöntenie hogy számára hasznos volt-e avagy sem. Nem pedig bárkinek kénye kedve szerint, mert sokan csak erre utaznak hogy másokat lehúzzanak.

2012. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
79%
Múltkor írtam politikába,hogy büntetőjogilag nem hazaáruló pl. Gyurcsány,vagy Orbán (tök mindegy melyik,lényeg,hogy a személyt nem szeretik) egy adott felszólalása kapcsán. Lepontoztak nullára. Gondolom ők is naponta olvassák a Btk-t.
2012. febr. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!