Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lepontozások titeket...

Ezek a lepontozások titeket nem idegesitenek?

Figyelt kérdés

Ebben a témában sokat szoktam válaszolni és mivel sokan is olvassák ezt a kategoriát ide irtam ki a kérdést hisz sok mindenkit érint.

Engem eléggé idegesit, hogy leirom normálisan segitökészen, szépen megfogalmazva trágár szavaktol és helyesirási hibáktol mentesen a normális válaszomat, és ugy levagyok pontozva és olyan kevés százalékom van mintha egy idiota lennék!


2012. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
39%

36.-os vagyok


Sejtettem, hogy le leszek pontozva :)

2012. febr. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
12%
Szánalmasak vagytok itt mind. Kivéve azt a valakit, aki mindenkit lepontozott. Annak adtam egy zöldet.
2012. febr. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
77%

Szia.

Eleinte nagyon zavart,nem igazán értettem,hogy ennek mi az értelme. Aztán rájöttem hogy itt is,mint az élet összes többi területén,sokaknak az okoz örömet,ha másokat lepontoznak,"hiteltelenné" tesznek. Nem is az zavar különösen,ha lepontoznak,tegyék meg,legyen meg az örömük. Engem az zavar,ha a kérdéseimre adott válaszokat pontozzák. Amit én hasznosnak,okos válasznak tartok,azt tuti lepontozzák,mert nem azt írta,amit már előtte 30-an,hanem éppen van saját véleménye,egyéni meglátása.

Ez engem zavar,hiszen nekem pont az a válasz volt a hasznos. A másik,ami kicsit zavar az az,ha adok egy kielégítő,segítőkész választ,és lepontoznak 0-ra. Nem is az zavar,hanem hogy a "kedves kérdezőben" nincs annyi,hogy legalább felpontozzon,ha már vettem a fáradságot és válaszoltam neki. Nem.....,inkább elnézi,hogy a segítőkész válaszom mellett ott virítson a 0%-ban hasznos.

2012. febr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
76%
Akkor meglehet nézni én hány %-on álok XD Nem vagyok provokatív,nem vitatkozok,de az elején valami okos lepontozgatott,és alacsony %-on kezdtem. Ez alapján elkönyveltek,ezért még a "mi a kedvenc évszakod" válaszomat is lepontozzák.
2012. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
10%
Lepontoztam mindenkit:)
2012. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Engem nem idegesítenek,nem érdekel,hogy mennyi a százalékom , a lényeg hogy elmondtam a véleményemet értelmesen. Hogy mások mit gondolnak az már az ő dolguk és végülis joguk van lepontozni ha nem tetszik nekik.Igaz hülyeségnek tartom ezt a lepontozósdit mert szerintem mindem válasz hasznos ha értelmesen van megfogalmazva és kapcsolódik a témához/kérdéshez. Még akkor is ha negatív !

Szerintem te se foglalkozz ezzel, a válaszaidon úgyis meglátszik,hogy nem vagy idióta és csak azért kevés a százalékod mert őszinte vagy és lehet,hogy nem mindig azt mondod amit a kérdező hallani akar:D

2012. febr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
34%
Engem is megtaláltak a trollok sajnos. De különösen nem érdekel, mert inkább csak szórakozásból írogatok ide :)
2012. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
16%
nem, nem zavar :-)
2012. febr. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon bírom ezt a fel le pontozást. Nem tudom mi értelme van, egy 20%os válaszíró állítom sokkal hasznosabb és értelmesebb válaszokat ír mint egy 90%os. Egyébként röhej az én százalékom is, most jelenleg ha minden igaz 48%om van, tegnap még 46% volt, a múlt héten meg 49%, és csodálkozom hgoy lecsökkent 46ra mert mindig hasznos válaszokat adtam és rendes voltam, ennyi erővel már rég 80 felett járhatnék. De észrevettem hgoy aki értelmes jó válaszokat ad arra vagy ügyet sem vetnek vagy lepontozzák, aki meg hülyeségeket ír annak meg ott fityeg a 100%.
2012. máj. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:

Akkor idegesít, ha olyan a kérdés amire se jó se rossz választ nem lehet adni, pl gyereked neve?! Válaszoltam és nullára lepontoztak, bakker mit csinálják ha így hívják a gyerekem


De ha a kérdés az, hogy 15 éves vagyok terhes mit csináljak? Válasz erre, szüld meg, majd segélyekből felneveled meg kunyerálj mindenkitől gyerek cuccot, ez a válasz meg 100%os


Néha úgy érzem, hogy ezen az oldalakon csak cigányok vannak meg semmirekellő anyukák, apukák akik otthon meresztik a hátsójukat

2012. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!