Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lepontozások titeket...

Ezek a lepontozások titeket nem idegesitenek?

Figyelt kérdés

Ebben a témában sokat szoktam válaszolni és mivel sokan is olvassák ezt a kategoriát ide irtam ki a kérdést hisz sok mindenkit érint.

Engem eléggé idegesit, hogy leirom normálisan segitökészen, szépen megfogalmazva trágár szavaktol és helyesirási hibáktol mentesen a normális válaszomat, és ugy levagyok pontozva és olyan kevés százalékom van mintha egy idiota lennék!


2012. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértésem jeléül mindenkinek nyomtam egy-egy zöld-pacsit!
2012. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Idegesít valamilyen szinten, de nem foglalkozom vele. Ha valakit ez boldoggá tesz, hogy lepontozgat akkor csak tegye, ettől én nem leszek kevesebb, de ő se lesz több. Egyébként meg azt már megfigyeltem párszor, hogy néhány válaszolót a kora miatt is lepontoznak, ha épp odaírta, mert, hogy pl. fiatal és akkor mit tudhat még az életről. Pedig van olyan amikor pl. egy 17 éves hasznosabb és normálisabb választ ír, mint mondjuk egy 40 éves.

Amúgy meg emberek vagyunk, eltérő gondolkodásmóddal és véleménnyel, csak sajnos nagyon sokan ezt elfelejtik, vagy nem akarják tudomásul venni.

19L

2012. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem izgalmas ez a pontozás.Nem tudom,miért.Én is 83-ról indultam és ennyi lettem.Többnyire a véleményemet szoktam elmondani mindenről és aki nem ért vele egyet,az lepontozza.Én is lepontozom azt,ami szerintem hülyeség.Relatív,hogy kinek mi a hasznos válasz.Akik meg trollkodnak,azok szerintem gyerekek,le vannak tojva,röhögök rajtuk.
2012. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
58%
Le kell kakilni már bocsánat, én is feltettem egy kérdést, hogy azért mert 14 éves vagyok miért kell lepontozni? De rájöttem Őket minősíti... 14L
2012. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim válasza:
29%
mindekit lepontoztam ;)
2012. febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
26%
engem az idegesít, hogy beszélgetünk adott témáról, érkeznek a különböző vélemények, aztán valaki mindig beszúrja, hogy "jaaaj, valamelyik csúnya néni/bácsi lepontozott engem, de miiiéééért??? brühühühühüüüüü" nevetséges, óvodás viselkedés. hiába próbálom, nem fogom tudni soha megérteni, hogy egyeseknek miért fontos az, hogy mások mire értékelik a válaszát. nem elég, hogy önmaga tudja, hogy legjobb tudás szerint segített?
2012. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
54%

Sötét lélek!

Most mennyivel érzed magad jobban, hogy mindenkit lepontoztál?

2012. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
65%
Én már harmadszorra írok,tuti le fog pontozni.De én is őt:D
2012. febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
58%

Éppen tegnap borult el az agyam amikor olyan kérdésre, hogy mit főztél ma, az összes válaszolót lepontozta valaki. Szerintem ilyen kérdésnél nincs jó vagy rossz válasz. Gondolom vagy az pontoz le, aki ebben éli ki magát, vagy az, aki harcol az első helyekért.


Olyan kérdéseknél, ahol valóban van hasznos és nem hasznos válasz, ott már egyáltalán nem érdekel a pontozás, hiszen ez csupán rosszindulat, és nem érdemli meg a lepontozgató, hogy miatta bárki is felidegesítse magát.

2012. febr. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
54%
Amint látom itt is beindult a lepontozás. XD :-)))))
2012. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!