Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lepontozások titeket...

Ezek a lepontozások titeket nem idegesitenek?

Figyelt kérdés

Ebben a témában sokat szoktam válaszolni és mivel sokan is olvassák ezt a kategoriát ide irtam ki a kérdést hisz sok mindenkit érint.

Engem eléggé idegesit, hogy leirom normálisan segitökészen, szépen megfogalmazva trágár szavaktol és helyesirási hibáktol mentesen a normális válaszomat, és ugy levagyok pontozva és olyan kevés százalékom van mintha egy idiota lennék!


2012. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát vannak ilyenek. tényleg borzalmas. Mikor meg kiírok idegességemben egy olyan kérdést ami szinte minden emberre igaz jönnek ilyen szövegekkel: "Ne általánosíts kérdező". Egyszerűen az agyamra megy, aztán jönnek a bunkó beszólogatók. Itt tényleg csak bunkók vannak, el kell ismernem, mindenhol jönnek a negatív válaszok, ezeket természetesen 100%ra pontozzák, aki meg kiáll a kérdező mellett az meg megy a 0ra. Ilyen a magyar nép, ezért tart itt az ország ahol most, nem tart össze csak a szemétkedésben, az nagyon megy mindenkinek. Az értelmes embereket lehurrogják semmibe veszik és eltapossák, a selejtek meg fent maradnak, ez valahogy ellent mond Darwin evolúciós elméletének.
2012. máj. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Amúgy a szabályzatban van (vagy volt nemtom) egy olyan hogy ha valaki idegesítő választ ír akkor ne vitatkozz vele hanem pontozd le mert az jobban idegesíti.
2012. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
hát nem tudom de én szoktam trolkodni és annak is nagyon örülök ha látom hogy 0 százalékxDDDDD
2012. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!