Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lepontozások titeket...

Ezek a lepontozások titeket nem idegesitenek?

Figyelt kérdés

Ebben a témában sokat szoktam válaszolni és mivel sokan is olvassák ezt a kategoriát ide irtam ki a kérdést hisz sok mindenkit érint.

Engem eléggé idegesit, hogy leirom normálisan segitökészen, szépen megfogalmazva trágár szavaktol és helyesirási hibáktol mentesen a normális válaszomat, és ugy levagyok pontozva és olyan kevés százalékom van mintha egy idiota lennék!


2012. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
75%

Juhééé!A lepontozóknak is megvolt mára az örömük!

Örülünk,hogy a hozzászólásainkkal az örömszerzési forrásodat segíthettük.;-)

2012. febr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

ma 14:32

Engem nem zavar a hozzászolásod, söt... kifejezetten örülök neki. Hisz megkaptam a választ ezáltal a kérdésemre, hogy ez mind a gyerekes viselkedésü unatkozo, kommunikáciora képtelen buta ember aki csak annyit lát hogy van egy lefelé mutato kéz és ha arra rákattint jujj milyen vicces :))))

2012. febr. 22. 14:44
 33/53 anonim válasza:
16%

#28 sokkal ;)

ja és lepontoztam azokat is akik azóta írtak ;)

2012. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
75%

Én úgy gondolom, pontozni csak annak volna joga, aki kérdezett.Ő mennyit tudott hasznosítani a válaszból.

De aki bekiabál az oldalvonalról, pl csecsemőnevelési kérdésben, de nincs gyereke, aki a részeges apa kezelésére ad kinyilatkoztatást, de részeges embert csak messziről látott, és sorra kiosztja a negatívokat azoknak, akik mást gondolnak, mint ő - ennek nincs sok értelme. Annak sem, ha valaki dühös a világra, s minden olvasott véleményt sorra negatívan rendez le.

Kezdetben néztem, hogy akinek 90% körüli a besorolása, az biztos hiteles ember lehet, adhatok a véleményére. De aztán rájöttem, hogy a pontozás nem tárgyilagos.Lassan már 80% fölötti is alig van a fórumon.

Egyáltalán, miért ragaszkodnak ehhez az oldal üzemeltetői?

2012. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
68%

Igazad van, szerintem is csak annak szabadna pontoznia, aki kérdezett, csak ő döntheti el, hogy a válasz neki hasznos volt-e, vagy sem. Az oldal rossz ebből a szempontból.

Engem is állandóan lepontozgatnak, még olyan krédésnél is, ahol nincs hasznos, vagy nem hasznos válasz, eleinte rosszul esett, de most már tojok rá.

2012. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
67%
Engem az idegesít hogy ha valakivel nem mindennapi dolog történik, vagy nem megszokott akkor egyből rávágják hogy kamu. Meg olyan igazi magyaros a felfogásuk hogy de nekik van igazuk, az van amit ők mondanak, milyen szar az élet, ez az ember hülye stbstb. Ne értsetek félre, én is magyar vagyok és büszke is rá. De erre a felfogásra egy cseppet sem vagyok büszke.
2012. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
56%
Én azokat szoktam lepontozni, akik engem sértegetnek, mert eltér a véleményük az enyémtől.
2012. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
35%
Nem érdekel mindenkinek szíve joga
2012. febr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
62%
Megtelt ez az oldal óvodásokkal, sokan elmentek emiatt, alig van már értelmes válasz, a lepontozás a legkevesebb, a szánalmas, debil válaszok sajnálatosabbak.
2012. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
53%
No most már ne szomorkodj, minket is lepontoztak. :-))))
2012. febr. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!