Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek a lepontozások titeket...

Ezek a lepontozások titeket nem idegesitenek?

Figyelt kérdés

Ebben a témában sokat szoktam válaszolni és mivel sokan is olvassák ezt a kategoriát ide irtam ki a kérdést hisz sok mindenkit érint.

Engem eléggé idegesit, hogy leirom normálisan segitökészen, szépen megfogalmazva trágár szavaktol és helyesirási hibáktol mentesen a normális válaszomat, és ugy levagyok pontozva és olyan kevés százalékom van mintha egy idiota lennék!


2012. febr. 22. 13:38
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
64%

# 9

Ez így nem biztos hogy igaz.

Sajnos ma már az emberek nagy részének fontos az interneten kialakult életük és próbálnak megfelelni, akár névtelenül is és ez olyan messzire megy, hogy pl van, aki harcol azért, hogy előrébb jusson a toplistában(bal oldalt alul találod)és ezt többek között azzal érheti el, ha ahhoz a szavazó táborhoz csapódik, amelyik épp erősebb és egyre inkább arra az oldalra billen a mérleg egy adott értékelésnél.

Amúgy nem értem, hogy egyeseknek miért fontos az arányuk, vagy hol állnak a toplistán. Az ilyen embereknek komoly magánéleti/önértékelési problémáik lehetnek.

2012. febr. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
54%
Nem idegesít,mert magasról teszek a pontokra. Azok idegesítenek igazán,akik nyávognak egy-egy kérdésnél, hogy "jaj, ki pontozott le?".
2012. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
58%
Ez komoly, hogy egy felnőtt ember akár csak a megfontolás szintjén is foglalkozik ilyesmivel? Hogy a neten az egyik a oldalon a sok arctalan mit gondol róla, mint arctalanról? És esetleg ez alapján értékelitek egyéb kérdéseknél is a válaszokat? Hogy hány százalékos írta? Ez valóban elkeserítő.
2012. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

Kedves utobbi válaszolok!

Én nem sokat vagyok ezen az oldalon de ha válaszolok normális éppkézlább HASZNOS témához illö válaszokat adok! Igazándibol nem az a legzvaraobb a dologban hogy nem ért valaki egyet velem egyébként is egyértelmü napnál is világosabb dolgokban, hanemhogy olyan nagy mértékü lepontozás van néha egy válaszomnál hogy csak nézek magam elé hogy mi van? Ki ez a sok idiota? Mi rosszat mondtam?

Az hogy engem ez zavar semmilyen magánéleti problémára nem utal rendbe van a családi életem párkapcsolatom munkahelyem stb lényegtelen nem ide tartozik!

Csak itt az a probléma hogy talán sok uj embernek a százalékok a mérvadok egy adott válaszolonál és azt gondolhatja, na ez biztod jo sok hülyeségeket szokott irkálni!

2012. febr. 22. 14:08
 15/53 anonim ***** válasza:
80%

Engem annyira nem zavar, mert engem rendszeresen lepontoznak, főleg ha még őszinte is vagyok. Azt vettem észre, hogy a bunkó pasikat az őszintéket pontozzák le általában 0%-ra. Akik megakarnak felelni, azoknak szép magas százalékuk van. Figyeljétek csak meg!

Nekem sokszor fontosabb az őszinteség, mint az, hogy azt írjam, amit a kérdező és a válaszolók látni akarnak.

2012. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim válasza:
19%
mindenkit lepontoztam ;)
2012. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Mivel ez egy olyan oldal ahol adott kérdésre szabadon fejtheted ki a véleményedet nyilvánvalo, hogy az értelmes ember ezt is teszi. De mivel itt van pontozásra lehetöség illetve ottvan a százalékjel is az adott kérdezönél (ami szerintem cseppet sem mérvado sok esetben) nyilvánvalo hogy zavar, mivel ez is hozzátartozik az oldalhoz, és nem tudja elkerülni a figyelmemet!
2012. febr. 22. 14:15
 18/53 anonim ***** válasza:
61%
nem érdekel, mert ennek a pontozásnak semmi értelmi
2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%

Hali!


Én ezen már fel sem húzom magam.

Több éve vagyok fent már itt a GyK-n, rendszeresen publikálok kényes témákban, szexuális kérdésekben, férfiegészségben, nem ritkán ebben a kategóriában is ÉRTELMES, mások számára mások által is -- bízom benne, hogy -- hasznos hozzászólásokat, rengeteg >>privizőnek segítettem már az életét egyenes, őszinte beszéddel, közvetlen kommunikáció segítségével egyenesbe hozni, helyre tenni, mégis vannak olyanok, akik irigyek rám. Fix 90%-ról indultam, most meg le7 nézni, hol tartok éppen. Vannak irigyeim, akik még majmolnak is, de általában csak pár ember az, aki mániákusan megkeresi minden hszsomat és így próbál hitelteleníteni. Bezzeg akinek meg segítek, a világért nem pontozna fel, vagy csak ritkán... :-o


(Am. meg ha vki hszsát kimoderáltatják, de a moderátorok mégis benthagyják, utána megfigyel7ő a hszsa alján a jellegzetes 0%.)


Sztem ha ennyire bosszantó, -- márpedig az -- érdemes lenne ezt az egész fel-lepontozós rendszert újragondolni, és inkább csak a "felfelé kezecskét" meghagyni, azt számláltatni, vagy vmi más megoldást kitalálni, mert ez így valóban nem fair, nem tisztességes azokkal szemben, akik minden jóakarásukat beleadva próbálnának segíteni megtalálni a választ a kérdezők kérdéseire.

Esetleg a kezecskézést a kérdezők privilégiumaként meghagyni, végülis az ő kérdéseikről van szó... a hszólók ne "kezecskéz7senek"! :-o


Üdv: EE

2012. febr. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Kedves EE köszönöm a te válaszodat is!
2012. febr. 22. 14:23
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!