Más is érez így?

Figyelt kérdés
Szeretek fiatal lenni, de már úgy élném a saját életem. Szeretnék egy szép lakást/házat, férjhez menni, gyereket/ket nevelni, dolgozni stb... Dolgozni mondjuk már járok, mint diákmunkás. Szeretnék a saját lábamon állni. Nem igazán volt/van gyerekkorom és már jó lenne túl lenni rajta. 18 leszek két hónapon belül és már úgy várom. Jó, persze, általában mindenki várja, de ez más. "Megváltást" azért nem várok, nem hiszem, hogy sok minden fog változni, de maga a tudat, hogy már közelebb vagyok a céljaimhoz, jó érzés nagyon. 17/L
2012. ápr. 12. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva. Megint gyerek szeretnék lenni.
2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom. Újra gyereknek lenni lenne jó...
2012. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A te korodban 17 éves akartam maradni - na nem azért, mert olyan jó volt akkor minden, de úgy éreztem, az az ideális kor. Se nem felnőtt, se nem gyerek.

Aztán most a 19 és a 20 között itt vagyok egy idegen városban, kollégiumban. A saját életem "menedzselem", és alig várom, hogy megálljak a saját lábamon, ne kerüljek több pénzbe a szüleimnek. Ne tanuljak, hanem dolgozzak, legyen egy házam. Mindezt az igényt az is erősíti, hogy megtaláltam a párom, aki szintén erre vágyik velem. Ha minden jól megy, már csak két év és elkezdhetjük a közös, önálló életünket.

Kicsit magamraismertem az írásodban. :)

2012. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
majd visszasírod még ezt a kort!! :)) minnél később kezded az önálló életet annál jobb!! Ráérsz még a férjhez menéssel, gyerekneveléssel, stb. Tanulj ,dolgozz ,gyűjtögess ,de járj bulizni a barátaiddal, menj utazgatni élj, láss világot és ha minden meg van amit tuti nem akarsz kihagyni az életedből, akkor utána jöhet a család ,stb. Szerintem ne kötelezd el magad amíg nem muszáj. Persze a családosdiba is van sok sok öröm és nagyon jó dolog a saját család és saját élet, de sok lemondással és kompromiszummal is jár. Így amit semmiképp nem akarsz kihagyni azt tedd meg míg nincs család,se kötelesség. Azért is fontos ,mert ha családod lesz ,és felelősséggel tartozol valaki, valakik iránt, akkor ne legyen benned az ,hogy "úristen ez is kimarad az életemből", vagy " ezt is meg akartam valósítani" Stb . Érted mire gondolok? :)
2012. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze, értem :) De nem vagyok bulizós fajta, eddig csak egyszer voltam diszkóban :)
2012. ápr. 12. 21:12
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek,én is így érzek.:)
2012. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van lakásom,munkám és nemsokára diplomám,mégsem érzem jól magam! Egyedül vagyok stb..nagyon nehezen megy az ismerkedés...Úgy visszamennék arra az időre,amikor 17 voltam,akkor másként cselekednék:)
2012. ápr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sem a konkért bulizásra gondoltam ,hanem pl .közös kirándulás,túrázás,nyaralás a barátokkal. Eljutni csodálatos helyekre stb. tapasztalatból mondom. Ha újra fiatal lehetnék ,nem így tennék. van egy 10 éves fiam, akit imádok! De 19 évesen menekültem otthonról, hogy nyugalmam legyen a defektes családomtól,és beleugrottam hirtelen a nagy betűs életbe. Lemondtam az álmaimról és családot alapítottam. Sajna elváltunk 5 éve, így tapasztalatból beszélek ,hogy ne hamarkodj el semmit :) örülj ,hogy fiatal vagy! :)
2012. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
21 vagyok, marha ijesztő ez így. Visszamennék 17re bármikor:(
2012. ápr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!