Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül érez még így valaki?

Rajtam kívül érez még így valaki?

Figyelt kérdés
Nem akarok felnőni.A felnőtt lét unalmas.Hiányoznak a gimis évek,pedig akkor sem volt könnyű az élet,de most annyira megszépült minden,hogy visszavágyok oda.Nem tudom megszokni az egyetemi rendszert,furcsa ez a nagy szabadság még mindig,pedig már jó pár év eltelt.Hiányoznak ezek a hülye szabályok,amiket anno öröm volt áthágni,pl amikor kiírattam magam egy hétre a suliból,hogy a barátaimmal lehessek meg hasonlók.Lehet engem hülyének nézni,lehet,hogy ez tényleg egy hülye kérdés volt és teljesen fölösleges,mert valószinű,hogy rajtam kívül már sokan megtalálták a helyüket az életben,hát én még mindig keresem.Van még valaki így?Na?
2012. jan. 12. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Ne fürgyé le!
2012. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok vele. 21 éves vagyok, most született meg a kisbabám. :) Teljesen más már az életem, és boldog vagyok, de a gimis évek még mindig hiányoznak! :)Nem vagy hülye :D
2012. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, csak egy kis különbséggel. 16 éves vagyok, és nem akarok felnőni. Nem akarok egyetemista lenni. Vagyis akarok..csak inkább maradnék gyerek/tinédzser. Valamilyen szinten vágyok rá hogy legyen jogsim, azt csináljak amit akarok, oda menjek ahova akarok, akkor amikor akarok, akivel akarok, számonkérés nélkül. Hogy önálló legyek, hogy egyedül éljek és dolgozhassak, hogy külföldre menjek egy pár évre élni. De ha belegondolok, úgy igazán komolyan, hogy néhány év és ide jutok, egyszerűen "kétségbe" esem és elmegy a kedvem. Gyerek akarok még maradni..de hát fel kell nőni..Ez van, ilyen az élet! :S :D
2012. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel, érettségi után örültem, hogy végre vége és jön a nagybetűs ÉLET és milyen király lesz, hát nem, nagyon szívesen lennék még gimis, pedig akkoriban utáltam is néha. :D


22L

2012. jan. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

A felnőtt lét unalmas.


Nem tudom, te milyen felnőtt életet élsz, de az enyém nagyon nem unalmas.

2012. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 24 vagyok, már rég befejeztem a sulit és pont így érzem magam ahogy Te. Én is legszívesebben visszamennék gimibe. Milyen jó is volt, hogy nem volt nagyobb gondunk annál, hogy milyen doga lesz a következő héten vagy, hogy ki kivel jár!

Nem érzem magam felnőttnek, sőt...józan ésszel felfogom, hogy dolgoznom kell, haladni előre, karrier, család, minden, csak valahogy nem érzem, hogy ezt akarom, nem tudom mit szeretnék csinálni, mi tenne boldoggá.

Szóval jaja, én is így érzek. A gimiben még nem voltak ilyen felelősségteljes kérdések, gyerekek voltunk és jó volt. Nem is értem a mai tinik miért erőltetik ennyire a párkapcsolatokat, az önállósodást.

2012. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én végzősként érzem ezt...
2012. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kulfoldon elek,es ha minden igaz nem sokara orvostanhallgato leszek, van egy ferjem is. Kb mindenem van,ami nem volt anno,megis ugy erzem semmim sincs. Bar en nem mennek vissza a gimibe,mert nagyon ruhelltem,max ha ujra kezdhetnem,mas gimibe mennek,es mashogy csinalnek sok mindent,de az akkori onmagam nem hianyzik,max egy resze. Talan inkabb az az allapot hianyzik,hogy suli utan hazamentem,es ha neha rinyaltam is anyuek miatt,hogy beleszolnak dolgokba,megis olyan "kenyelmes" volt, most meg mintha agyilag meg ott tartanek,de mar a felnottek eletet kell elnem. Az egyetemi szabadsag engem inkabb vonz,mint taszit,viszont minden mas meg most is "felelmetes".
2012. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is lennék újra szabad tinilány, aki csak tanul és barátnőzik. De sajnos felnőtt vagyok és nagyon nehéz. Ha lenne munkahelyem akkor is dögunalom lenne, így hogy nincs így sem jobb :(
2012. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna,hogy ennyien írtok:)Hát igen...én is alig vártam anno,hogy elballagjak.Meg is történt és úgy érzem,hogy az egész világ megváltozott körülöttem,csak én maradtam az,aki mindig is voltam.Mondjuk én mindig azt mondtam,hogy ha valaki gyerekkorában érzi rosszul magát,vagy gimiben,az még megváltozhat,meg ott a remény is,hogyha majd új környezetbe kerül,akkor minden jó lesz...hát,nem mindig jön össze minden.Én régebben azokat sajnáltam,akik már felépítették az életüket és mégsem érzik jól magukat benne.És erre sikerült nekem is ide kilyukadnom...nem mintha olyan hű de nagy dolgokat építettem volna fel,de azért mégis csak történt valami.
2012. jan. 12. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!