Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül érez még így valaki?

Rajtam kívül érez még így valaki?

Figyelt kérdés
Nem akarok felnőni.A felnőtt lét unalmas.Hiányoznak a gimis évek,pedig akkor sem volt könnyű az élet,de most annyira megszépült minden,hogy visszavágyok oda.Nem tudom megszokni az egyetemi rendszert,furcsa ez a nagy szabadság még mindig,pedig már jó pár év eltelt.Hiányoznak ezek a hülye szabályok,amiket anno öröm volt áthágni,pl amikor kiírattam magam egy hétre a suliból,hogy a barátaimmal lehessek meg hasonlók.Lehet engem hülyének nézni,lehet,hogy ez tényleg egy hülye kérdés volt és teljesen fölösleges,mert valószinű,hogy rajtam kívül már sokan megtalálták a helyüket az életben,hát én még mindig keresem.Van még valaki így?Na?
2012. jan. 12. 12:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A kisfiam is elutasít mindent ami a felnövéssel kapcsolatos,

ő nem akar felnőni ezt mondta konkrétan!!

4 éves sincs még,

indok: akkor már nem játszhat!! Valóban :)

2012. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem a gimi hiányzik,hanem csupán az,hogy lennék még pár évvel fiatalabb. 24 éves vagyok és tudom,hogy sok minden előttem áll még,de mégis azért jó lenne már valakivel együtt lakni és egy pár éven belül gyerekvállaláson gondolkodni. De nem megy! Sokszor belegondolok,hogy most már örökké nekem kell eltartanom magam és ha nincs pénzem,éhen is halhatok szinte.Fontos döntéseket kell hozni és aztán vállalni értük a felelősséget stb.Főleg ha már gyerekem is lesz,akkor aztán tényleg meg kell állnom a saját lábamon. Tudom,hogy sok mindenről lemaradtam már és elkéstem. Nem mindig jó ez a felnőtt élet!
2012. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!