Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki így érez, akinek...

Mindenki így érez, akinek nincs párja?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.Már jó régóta próbálkozok,de balszerencsém volt,vagy én voltam a balek,tök mindegy.Az a kérdésem,hogy normális,ha azt érzem,hogy kiábrándult vagyok és nem érdekel semmi?Mármint ez a párkapcsolat hiányából fakad?Mert már itt lenne az ideje,hogy legyen,tényleg.Nem vagyok depressziós,csak már elegem van,hogy nem találok hozzám való párt.Vagy sokkal idősebbek találnak meg,vagy sokkal fiatalabbak.Egyik sem jó.Igyekszem nem válogatni,de azért nekem is vannak igényeim és miért nem találok az igényeimnek megfelelő párt?Csak annyi,hogy ne akarjon 40 éves létére megfektetni,vagy ne legyen 17,18 éves,aki most érettségizik és még nagyon sokat változhat.Miért csak olyanokkal akadok össze,akivel nem lehet közös jövőnk?Ez tényleg ilyen baromi nehéz?Ti hogy találtatok párt?Feladtátok és azt mondtátok,hogy mindegy,csak már legyen valaki?Vagy mázlitok volt?Nekem miért nincs?Oltsatok le,tudom,hogy ciki ezért itt nyavalyogni,meg szedjem össze magam,nézzek ki csinosan,oké,igyekszem,azon vagyok,de most kicsit elegem van.Ma szemeztem egy sráccal a metrón,de ahogy közelebbről megnéztem,az is sokkal idősebb volt.Meg amúgy sem tetszett,csak esélyt akartam adni,hogy ne már én legyek az,aki felhúzza az orrát,mert az sehova sem vezet.De már megint egy idősebb faxit fogtam ki.Fax ki van.Mi van bennem,ami ezeket vonzza?22 évesnek nézek ki,se fiatalabbnak,sem idősebbnek.Ezek mindenkire úgy tapadnak,mint legyek a döghúsra,vagy csak engem tisztelnek meg ezzel?Vagy csak szimpla balszerencse és én képzelem be magamnak az egészet?Mit tegyek,hogy ne őrüljek meg?Előre is köszönöm a válaszokat.22l

2012. febr. 15. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem sincs párom, de nem is keresek. Én úgy vagyok vele, ha majd egyszer mégis találkozom vkivel akkor az oké, de ez az erőszakos dolog, hogy "mindenképpen járni kell vkivel, mert milyen dolog, ha nem" , hát nekem ez nagyon nem jön be. Régen a bnőm csinálta ezt egy ideig, most van vkije, szóval most nekem próbál beszervezni vkit, de mondtam neki, hogy nem. Időm sincs rá ill. jelenleg kedvem se nagyon. Nem olyan nagy baj, hogy most még neked sincs senkid. És, ha lenne miben változna a dolog? Egyszer úgy is fogsz találni vkit, de addig felesleges kiakadni, hogy miért nincs senki a láthatáron, mert csak magadat hergeled vele.
2012. febr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:)Próbálok vele nem foglalkozni és lekötni magam,de már nagyon szeretnék és elég régóta és már egy kicsit tépem a hajam,hogy még mindig nem sikerült találnom senkit.Bárcsak én is ilyen nyugodtan tudnék hozzá állni,mint te.Legfeljebb elmegyek jógázni,hogy lenyugodjak,vagy nem tudom:D
2012. febr. 15. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Velem ugyanez a helyzet:S Én már kezdek meghülyülni, szinte minden idegen pasira úgy nézek hogy "Na, ez vajon jó lenne e mellém" :D Becsavarodtam...De elvileg ha nem kergeted, majd akkor talál rád..:)

23l

2012. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ilyen lelkiállapotba a jóga nem fog megnyugtatni ;)

So... huuu hát velem tök ez volt mint Veled. 2 éve lett vége egy 3 éves kapcsolatomnak, utána nem is kerestem párt. Randiztam párszor, de mindenkiben találtam valami hibát. Késik, alacsony, csámcsog, stb. Szóval a kákán is a csomót. :) Aztán úgy alakult, hogy fél éve külföldre költöztem, ahol meg abszolúte nem ismertem senkit, egyedül voltam. Találkoztam egy magyar lánnyal, vele nagyon jó barátok lettünk és az ő tanácsára regisztráltam egy "párkereső" oldalon. Ahol rámírtak én meg válszoltam, aminek a vége egy randi lett.

Őszintén megmondom baromira nem volt kedvem elmenni, mert tudtam, hogy ismét valami balfäszt fogok ki, aki egész idő alatt a melleimet bámulja. És kellemesen csalódtam :) Azóta egy pár vagyunk, és hihetetlenül boldog vagyok.

Szerintem sodródj az árral, a 40 éves mukikra meg mosolyogj. Jó sok szäron át kell vergődnie az embernek ahhoz, hogy eljusson a végcélhoz.

23/N.

2012. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19:39 Hát én is már ott tartok:DNézem az embereket az utcán,de egyszerűen senkiben nem látom azt,amit keresek.Mindenki közömbös.


utolsó:Akkor bokszolni fogok,az majd levezeti a hisztit:DIgen,ezt már mondták nekem is,hogy akkor talál rám a szerelem,amikor legkevésbé számítanék rá...hát igen.És hogy ne várjak rá 0-24-ig?A társkeresőre egyszerűen nem akarok rákényszerülni,de hát nem vesztek vele semmit,ha megpróbálom...Na mindegy.Lehet,hogy az ilyesmi csak a szerencsén múlik,sajnos,az meg nem jön parancsra:(

Az idősebb pasiktól már herótóm van:DEz nagyon durva:DMit akarnak ezek egy olyan csajtól,aki a lányuk lehetne?Mert hogy kapcsolatot nem,az biztos:D

2012. febr. 15. 20:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha én szingli lennék és párt akarnék csak közölnöm kéne nagy elégedetten, hogy: olyan jó, hogy egyedül vagyok! Ezt eddig akárhányszor kimondtam, rá pár hétre összesodort valamivel a sors. Eddig mondjuk 3szor összesen, de ennyiszer is voltam szingli:)

Ne várj rá, tényleg jön majd, addig élvezd ki az egyedüllétet és mindig legyél boldog. A boldog nőkre tapadnak a pasik!

2012. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Rám is akkor talált rám mindig amikor azt mondtam hogy nekem MOST tényleg nem kell senki. aztán ott volt. én tiltakoztam, mert a hátam közepére sem kívántam egy új kapcsolatot, de ő addig járt utánam, udvarolt amíg meg nem próbáltuk. Ez lassan 5 éve :D Ne akard ilyen görcsösen, foglalkozz mással.
2012. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jól érzem így is magam,van hobbim,sok mindent csinálok,úgyhogy lekötöm magam:)Már csak össze kéne,hogy jöjjön az a munka,amit szeretek csinálni és akkor már majdnem teljes lenne a boldogság:)Csak néha annyira vágyok valakire,hogy az már szinte fáj és néha eléggé el tudja szúrni a kedvem.Főleg reggel van ez.Nem tudom miért reggel,de ilyenkor jön rám.

Feldobtak a válaszaitok:)Bár nem tudom,hogy fogom kimondani őszintén,hogy jó nekem egyedül.

2012. febr. 15. 21:14
 9/11 anonim ***** válasza:
én mindig találtam párt de a legtöbbet én is dobtam. most ott tartok hogy tényleg nem kell. folyamatosan volt valakim. nagyjábol össze is illettünk de valahogy nekem nyüg az egész. nekem is van sok hobbim ezért jol elvagyok egyedül is.de azzal én is egyetértek hogy ha rágörcsölsz akkor nem lesz. nekem mindig akkor jött ha nem akartam. és soha nem kerestem. ugyis belebotlasz valakibe. attol hogy szemezel vele és külsöre megitéled nem tudod hogy mennyire illetek össze.én is megnézem a jo pasikat de ennyi. eszembe nem jut szemezni vele vagy közelebb menni hozzá. nem vagyok pasizos tipus.és nem is igy szerzem a pasikat. én barátkozom. aztán vagy megmarad barátságnak, vagy több lesz. ennyire egyszerü.
2012. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Próbálok nem görcsös lenni...hát elég nehéz,de néha sikerül elfelejtenem,amikor nyugalom vesz körül.

Nekem is volt három rövid kapcsolatom.Amikor vége lett ezeknek,akkor nekem is elegem volt nagyon,de attól még nem adtam fel,nem érzem úgy,hogy ez az egész nekem nem kell,mert nagyon is kell:)Bár nekem már kb 5 éve megy ez a kínszenvedés,hogy keresem a megfelelőt,a 3 korcs kapcsolatomat is beleszámolva,és még mindig tiszta görcs vagyok.Ez valami betegség:D

2012. febr. 15. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!