Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki így érez, akinek...

Mindenki így érez, akinek nincs párja?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok.Már jó régóta próbálkozok,de balszerencsém volt,vagy én voltam a balek,tök mindegy.Az a kérdésem,hogy normális,ha azt érzem,hogy kiábrándult vagyok és nem érdekel semmi?Mármint ez a párkapcsolat hiányából fakad?Mert már itt lenne az ideje,hogy legyen,tényleg.Nem vagyok depressziós,csak már elegem van,hogy nem találok hozzám való párt.Vagy sokkal idősebbek találnak meg,vagy sokkal fiatalabbak.Egyik sem jó.Igyekszem nem válogatni,de azért nekem is vannak igényeim és miért nem találok az igényeimnek megfelelő párt?Csak annyi,hogy ne akarjon 40 éves létére megfektetni,vagy ne legyen 17,18 éves,aki most érettségizik és még nagyon sokat változhat.Miért csak olyanokkal akadok össze,akivel nem lehet közös jövőnk?Ez tényleg ilyen baromi nehéz?Ti hogy találtatok párt?Feladtátok és azt mondtátok,hogy mindegy,csak már legyen valaki?Vagy mázlitok volt?Nekem miért nincs?Oltsatok le,tudom,hogy ciki ezért itt nyavalyogni,meg szedjem össze magam,nézzek ki csinosan,oké,igyekszem,azon vagyok,de most kicsit elegem van.Ma szemeztem egy sráccal a metrón,de ahogy közelebbről megnéztem,az is sokkal idősebb volt.Meg amúgy sem tetszett,csak esélyt akartam adni,hogy ne már én legyek az,aki felhúzza az orrát,mert az sehova sem vezet.De már megint egy idősebb faxit fogtam ki.Fax ki van.Mi van bennem,ami ezeket vonzza?22 évesnek nézek ki,se fiatalabbnak,sem idősebbnek.Ezek mindenkire úgy tapadnak,mint legyek a döghúsra,vagy csak engem tisztelnek meg ezzel?Vagy csak szimpla balszerencse és én képzelem be magamnak az egészet?Mit tegyek,hogy ne őrüljek meg?Előre is köszönöm a válaszokat.22l

2012. febr. 15. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Aha igen. Nálam is így kezdödött. Aztán depressziós lettem, már tökre magam alatt vagyok. Próbáltam mindent. Keresni, nem jött. Aztán azt mondtam, hogy na jó, akkor lemondok róla, majd úgyis akkor jön, amikor nem számítok rá. Hát, több mint 2 éve nem jön. Igen, ez baromi nehéz, valaki simán elviseli, valaki meg megszenved töle. En szenvedek, mert nem bírom a magányt, és már olyan fokú szeretethiányom van, hogy szerintem azért nem közelít meg senki, mert ez sugárzik belölem. Vagy nem tudom. Nem vagyok csúnya se, buta se, de valahogy nem jön. Aki jönne, az meg gáz. De tényleg, atom gáz, és nem én vagyok válogatós.
2012. márc. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!