Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez még valamit...

Szerintetek érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
Egy éve és négy hónapja vagyunk együtt a párommal.Az első évben nagyon jól megvoltunk,együtt is lakunk(nekem vag egy lányom neki két fiú)Alányom velünk él de az ő fiait az anyukájuk neveli.Kb két hónapja nagyon megváltozott,már nincsenek ölelgetések puszilgatások,és már a szüleimhez rokonaimhoz sem jön velem,és még azt is mondta hogy ha valaki meghalna a rokonságomból még a temetésre sem jönne el velem,és az utóbbi időben nagyon tiszteletlenül beszél velem.Én szeretném ha olyan lenne minden mint régen de ő nagyon megváltozott.Szerintetek mit tegyek?
2012. jan. 13. 16:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kérdezd meg hogy mi a f*sz van. Mi úgysem ismerhetjük nálad jobban. Biztos jönnek majd a "biztos van egy harmadik személy" válaszok, de lehet hogy semmi gáz, csak egy hangulat..
2012. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagy gáz van.milyen már h nem menne el veled temetésre?nem arról szól a kapcsolat h támogatjuk egymást?
2012. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vannak emberek akik ha bebiztosítva érzik magukat egy kapcsolatban akkor mutatják meg az igazi énüket. Lehet, hogy nála is ez a helyzet.
2012. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 tetris ***** válasza:
Hát, bármi is áll a háttérben, az egyszer biztos, hogy nem ég már olyan nagy lánggal a tűz.
2012. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%
Vele beszéltél már erről?
2012. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Rúgd ki. Felesleges, hogy a lányod ezt végignézze.
2012. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

*csak egy hangulat


Ami 2 hónapig tart?

2012. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat,Persze beszéltem már erről vele de nem mond semm konkrét választ,de a nővéremet szüleimet rokonaimat mindég csak szidja pedig ők nem bántották,mindég azt mondja hogy majd ki forrja magát és majd lesz valahogy,de nekem olyan rossz ebben a bizonytalan kapcsolatban lenni,nem tudom mit érez irántam szinte alig beszélünk.
2012. jan. 13. 17:26
 9/23 anonim ***** válasza:
Ez inkább bunkóság.. Ha objektív megítélést vársz akkor senki nem ilyen társra vágyik. Azt, hogy érdemes-e vele szakítani egy ilyen helyzetben mi nem tudhatjuk, de úgy tűnik, hogy ezen dolgok ellenére te még vonzódsz hozzá. Nézz magadba, hogy ez most érzelmi/anyagi kiszolgáltatottság miatt van, vagy tényleg tudod szeretni (mert egyébként kedves, figyelmes veled és lányoddal is)
2012. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
ha igy viselkedik akkor valami tortent amiert megvaltozott. nekem ugy tunik a leirtakbol mintha azt akarna elerni hogy te szakits vele es ne neki kelljen..
2012. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!