Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez még valamit...

Szerintetek érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
Egy éve és négy hónapja vagyunk együtt a párommal.Az első évben nagyon jól megvoltunk,együtt is lakunk(nekem vag egy lányom neki két fiú)Alányom velünk él de az ő fiait az anyukájuk neveli.Kb két hónapja nagyon megváltozott,már nincsenek ölelgetések puszilgatások,és már a szüleimhez rokonaimhoz sem jön velem,és még azt is mondta hogy ha valaki meghalna a rokonságomból még a temetésre sem jönne el velem,és az utóbbi időben nagyon tiszteletlenül beszél velem.Én szeretném ha olyan lenne minden mint régen de ő nagyon megváltozott.Szerintetek mit tegyek?
2012. jan. 13. 16:59
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtok mert eléggé magam alatt vagyok,nincs senki akivel megbeszélhetném a problémáimat.Köszönöm mindenkinek!!!
2012. jan. 13. 18:42
 22/23 anonim ***** válasza:

Hát sajnálom nagyon....

Rossz érzés, ha az ember szembesül azzal hogy vége.. vagy legalábbis készíti fel magát hogy valami véget ér...


De az is igaz, hogy talán visszafordítható. Nálunk is a 8 évünk alatt voltak/vannak hullámvölgyek. Mélyponton is voltunk nagyon, mégis sikerült mindig egyenesbe jönnünk.

Próbálj meg kedveskedni neki. Süss-főzz a kedvenc ételeiből, a szexuális életetek rendben van? Ha kicsit laposabb akkor hajrá- turbózd fel. Meghitt otthont varázsolj. Bízzunk benne hogy értékelni fogja!

2012. jan. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

"Azt nem hiszem hogy lenne valakije mert nem jár el itthonról de lehet hogy van valaki kinézve".

Nem kötelező, hogy kimaradozzon, vagy eljárjon otthonról. Férjemmel együtt dolgoztunk saját kis vállalkozásunkban, ő járt áruért, meg ügyeket intézni. Úgy adódott, hogy összemelegedett egy nőcivel, aki az egyik nagykernél dolgozott. Eleinte csak beszélgettek, majd fellobbant a láng kettejük között aztán a szeretője lett. Én az egészből nagyon sokáig csak azt tapasztaltam, hogy egyre hidegebb a kapcsolatunk.Nem voltak veszekedések, ami gond volt megbeszéltük, voltak közös programok, együtt volt a család, kívülről minden szép volt, de érezni lehetett, hogy valami nagyon nem jó. Aztán lebuktak, minden kiderült. Segítettem neki csomagolni, nem a nőhöz a testvéréhez költözött. Két hétig volt csak távol, de már az első este könyörgött, hogy vissza jöhessen.Mind a ketten megszenvedtük a hűtlenségét, ezerszer átrágtuk a dolgot, adtam a kapcsolatunknak egy lehetőséget, lassan, nagyon lassan találtunk egymásra.

Éreztem a viselkedésén a különbséget mikor a nője volt, de az igazi okot szerintem nem is akartam észre venni.

Csak nagyon halvány betűkkel írom a kérdésem. Mi lenne, ha elköltöznétek tőle? Ha megüresedett a kapcsolatotok, akkor szerintem nem szabad megvárni, hogy még rosszabbra forduljon, ha elenged hamarabb lezárhatod magad mögött az egészet, minél tovább húzod annál fájdalmasabb.

Hallgass az eszedre, ott van a lánykád akinek szüksége van rád, pasit találsz százat is, olyat is aki a tenyerén hordoz benneteket.

2012. jan. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!