Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez még valamit...

Szerintetek érez még valamit irántam?

Figyelt kérdés
Egy éve és négy hónapja vagyunk együtt a párommal.Az első évben nagyon jól megvoltunk,együtt is lakunk(nekem vag egy lányom neki két fiú)Alányom velünk él de az ő fiait az anyukájuk neveli.Kb két hónapja nagyon megváltozott,már nincsenek ölelgetések puszilgatások,és már a szüleimhez rokonaimhoz sem jön velem,és még azt is mondta hogy ha valaki meghalna a rokonságomból még a temetésre sem jönne el velem,és az utóbbi időben nagyon tiszteletlenül beszél velem.Én szeretném ha olyan lenne minden mint régen de ő nagyon megváltozott.Szerintetek mit tegyek?
2012. jan. 13. 16:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Szerintem talán nyisd ki a szád és kérdezd meg tőle, mi a változás oka. Az egyenes beszéd, nyílt kommunikáció csodákra képes...
2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Elég kevés ideje vagytok együtt ahhoz hogy ennyire tapló legyen veled. Még azt sem lehet mondani hogy ennyi idő alatt ellaposodott a kapcsolat... Még javában izzania kellene a tűznek köztetek.


Mi az élettársammal 8 éve vagyunk együtt, mostanában kezdünk kicsit többet összemorranni, de nem vészes. Utána jókat nevetünk a másik hülyeségén. El se tudom képzelni hogy a párom így viselkedjen velem ahogy veled a tiéd...

Szerintem készítsd fel magad a változtatásra, mert így nem lehet leélni vele egy egész életet. Beszélgess vele, ha nem hajlandó, köss útilaput a talpára.

Ne hagyd hogy semmibe vegyen, megalázzon!

2012. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szerintem is azt akarja hogy magamtól menjek el ne ő küldjön,de viszont tegnap azt mondta hogy ő szólni fog időben ha azt akarja hogy elmenjünk,adni fog határidőt hogy eddig és eddig költözzünk el,szerintetek?Nagyon el vagyok keseredve ez miatt hogy így alakult,pedig nem tettem semmit amiért ezt kellene csinálnia.
2012. jan. 13. 18:10
 14/23 anonim ***** válasza:
Megkérdezted hogy megváltoztak-e az érzései feléd???
2012. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb probléma hogy mi lakunk nála és a lányom is itt jár iskolába,albérletbe kellene mennünk hogy kijárja itt az iskolát,és az egy egyedülálló nőnek nem olyan egyszerű.
2012. jan. 13. 18:13
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen megkérdeztem,hogy mit érez irántam de nem ad konkrét válasz még arra sem,csak azt mondja hogy már olyan mint régen sosem fog lenni
2012. jan. 13. 18:15
 17/23 anonim ***** válasza:

Nnna, ez a mondata azt hiszem mindent elárul...


sajnálom, de úgy tűnik ő már nem szeret...

2012. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
En a helyedben nem varnam meg, hogy szóljon mikor menjek el. Valami olyasmi tortént,amit nem akar oszintén bevallani neked. Nem lehet, hogy ujra osszejott az ex-el?
2012. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A leírás alapján egyértelmű, hogy részéről vége. Azt nem értem, miért nem mondja ki egyenesen.Amúgy pedig számíthattál erre, egy 2 gyerekes család felbomlásának komoly oka van, ami ritkán a nő.
2012. jan. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Szerintem sem szeret már esetleg egy kicsit ragaszkodik még valamiért.Azt nem hiszem hogy lenne valakije mert nem jár el itthonról de lehet hogy van valaki kinézve csak addig nem akar vele foglalkozni amíg mi itt vagyumk.
2012. jan. 13. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!