Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Így könnyebb elválni egymástól?

Így könnyebb elválni egymástól?

Figyelt kérdés
Szétmentünk a párommal 4 év után. 23 és 24 évesek vagyunk.Azt mondta, hogyha tartjuk a kapcsolatot és néha beszélgetünk akkor neki úgy könnyebb lenne továbblépnie. Egyenlőre erre nem mondtam neki semmit mert teljesen ledöbbentem ezen az ötleten. Szerintetek miért lenne könnyebb úgy továbbjutnia, hogy közben néha beszélgetünk? A néhát heti szinten értette. Nekem ez furcsa. Mit gondoltok?
2012. ápr. 10. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is jó 3-3,5 hónapig beszéltem az exemmel, miután szétmentünk 2 év után.

Ő akart velem beszélni, ő akart rólam mindent tudni.

Azért szakítottam vele, mert nem szerettem.

Nekem édesmindegy volt, hogy beszélünk e vagy sem.

2012. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azért lenne könnyebb neki, mert így kisebb lenne a veszteségérzete. ha rátörne a hiányod, csak felhívna, aztán mikor leteszi a telefont, megerősödve folytathatja az életét - nélküled. ha neked ez kellemetlen, mert te felejteni szeretnéd, akkor szerintem jelezd neki.
2012. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A korábbi kapcsolatomban mikor szétmentem az exemmel nagyon rossz volt, de hetek alatt nagyjából fel tudtam magam szedni egy rendes, elfogadható lelkiállapotba. Azonban mikor ilyenkor egyszer egyszer összetalálkoztam, megint lezuhantam egy nagyon mély pontba. Ezért furcsa nekem, hogy így könnyebb lenne.
2012. ápr. 10. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

mi is beszéltünk minden exemmel szakítás után

úgy tényleg könnyebb, hogy amikor fájdalom hasít beléd, tudsz vele találkozni, vagy beszélni. és úgy fokozatosan múlik el, nincs sokkhatás.

2012. ápr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én is annak a híve vagyok, hogy a szakítás tényleges szakítás legyen, azaz nem kell ölni, szidni, de nem kell keresni se egymást. Ha meg olyan jót beszélget a pár, akkor meg ha olyan jól kijönnek, oldják meg a problémáikat, és maradjanak együtt. De a felemás dolgoknak nem vagyok híve.
2012. ápr. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!