Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor könnyebb elválni egymástól?

Mikor könnyebb elválni egymástól?

Figyelt kérdés
Ha szerelemmel szereti az ember a másikat vagy ha már átalakult mély szeretetté?
2012. márc. 28. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem értem:)Ha szerelemmel szereti,ha át alakul mély szeretetté miért is kéne elválni?hmmm
2012. márc. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mikor szerelmes voltam,hoztam hirtelen nem átgondolt döntéseket.Akkor a szakitás gondolata volt az elsődleges megoldás a problémákra.Mostmár igy 10év után szeretettel szeretem a párom és ugy érzem nagyon nagyon nehéz lenne nélküle.

Szóval én a szerelemre szavazok.

2012. márc. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szerelemmel szereti. Mert akkor még a rózsaszín köd meg stb. leng körül, viszont ha már sokkal mélyebb érzésekete táplálsz valaki iránt, ismered minden hogyan, az életed részévé vált, akkor az már nagyon rossz...mármint úgy elválni.
2012. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

csak a kérdésem arra vonatkozna, hogy mikor könnyebb a szakítás

ha még az első években szerelmesek a párok vagy ha átalakult szeretetté a dolog

2012. márc. 28. 13:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen akkor, ha már átalakult szeretetté. Ekkor már összeszokott kér emberről van szó, akiknek közös az életük. A szakítás a felépített közös életvitel elbukásával jár. Olyan, mintha sokkal nagyobb vakokkal pókereznél már: veszíteni mindenképp rossz, de azért nem mindegy, mennyit buksz...
2012. márc. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem azt a kérdést. Fejtsd már ki hogy miért kellene szakítani, ha szerelemmel szeretek valakit vagy akkor ha már átalakult a nagy szerelem? Már, hogy miért is kellene elválni?
2012. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5. teljesen ellent mond az első mondatodnak a második meg a harmadik! Pont arra válasz, hogy kinek nehezebb szakítani.
2012. márc. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szerintem az 5. úgy válaszolt hogy mikor nehezebb, ez lejön a válaszból


nem kell elválni egymástól de így alakult az érzelmek ellenére

csak egy kérdés volt, a többi válaszoló megerősített abban amit gondolok

2012. márc. 28. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még nem váltam (szerencsére) de éltem már át olyan szakítást, ahol szerelmes voltam meg olyat is, amikor már kezdett átalakulni szerelemből mély emberi kötődésbe a dolog. Azt hiszem, ezen az utóbbin sokkal nehezebb volt túllépni. Olyan is volt, hogy eleve soha nem voltam szerelmes az illetőbe, csak kedveltem és megszoktam, hogy a társam, na az nem viselt meg egyáltalán.
2012. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jah, nyomorék vagyok... Akkor nehezebb, csak nem olvastam vissza, bocs. (5. voltam)
2012. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!