Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hidegülnek el az emberek...

Miért hidegülnek el az emberek egymástól?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt látom.A barátok eltávolodnak,válás lesz,vagy szakítás és az illető teljesen egyedül marad.Elég lelombozó.Vagy csak engem vesznek körül ilyen lehúzós emberek?Én is sokáig voltam magányos.Azt mondom,hogy mostmár kezdek kikecmeregni belőle,de nem akarom elkiabálni.Nagyon nagyon nagyon nagyon szeretném,hogy ez az állapot véget érjen.

És akkor most elmondom,hogy mit tapasztaltam.Nincsenek igazából egyenrangú kapcsolatok,mindenki támasznak használja a másikat.Akinek én lennék a támasz,az elhidegül tőlem,mert nekem is van épp elég bajom,amit baromi nehezen tudok megoldani és nem kellenek még az ő terhei is.De viszont akivel én jól érzem magam,az lehet,hogy nekem támasz?:OSajnos a szüleimben is csalódnom kellett ilyen téren,meg szinte mindenkiben,kivéve pár ember.Nem akarok több csalódást.Mondjátok,hogy vannak normális kapcsolatok!Remélem,sikerül megcáfolni valakinek azt,amit fent leírtam.


2012. márc. 16. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van normális kapcsolat is, csak nagyon ritka. (mi a párommal 25 éve élünk együtt és legalább annyira barátok vagyunk, mint amennyire házastársak is.
2012. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, biztos vannak de nem gyakori. Én azt vettem észre hogy a kapcsolatokban az egyik fél mindig jobban ragaszkodik vagy függ a másiktól, legyen az a kapcsolat akármilyen. Már baráti kapcsolatokban is van aki támasznak használja a másikat vagy ugródeszkának. Ez tudja ezt és ezt valamint ezt is ismeri meg stb ezért vele barátkozom pl. Aztán ha a másik szakít vele vagy lerázza padlón van és nem találja a helyét. Velem is ez van/volt sajnos. Előbb utóbb mindenki a saját lábára áll és rájön szerintem, mint ahogy én is aztán a folytatást majd a felek alakítják. Egyébként bizonyos mértékben mindenki függ mindenkitől, ez elkerülhetetlen sajnos.
2012. márc. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak normális kapcsolatok. Bár, ki mit nevez annak...

A mai világban lassan az a lázadó, aki "normális."


Mi egy hajóban evezünk kissé konzervatívan 20 éve. Evezőnk az érzelmi tőke, amit-, ahogyan egymás iránt érzünk, és amit magunkkal hoztunk "őseinktől."

Amúgy önállóan is megélnénk a jég hátán, mert meglehetősen "önjárók" vagyunk.

2012. márc. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1 Azért jó ilyeneket hallani:)

2 Nekem eddig csak olyan barátaim voltak,akik engem használtak támasznak.Mindet leráztam,mert nem bírom még az ő terhüket is cipelni.Viszont most találtam egy olyan embert,aki nem ilyen és már most ragaszkodok hozzá.Sajnos én ilyen vagyok és ilyen is maradok egész életemben,remélem,ez nem lesz terhes...:S

2012. márc. 16. 22:30
 5/7 A kérdező kommentje:
3 Hát én meg ennek az ellentéte vagyok.Nem tudom,ez előny e,vagy hátrány.Amúgy ebben a lázadó dologban igazad van.
2012. márc. 16. 22:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Kapcsolata válogatja, hogy ez előny-e, vagy hátrány.

Neked kell tudnod, érezned.

Egy önálló életet élni tudó, célokért küzdeni tudó, nemeket-igeneket jó helyen megválaszoló valaki csak nyertes lehet, ha hasonszőrűvel kerülhet össze.


Edzőpályánk az élet. És jó, ha valaki, már 18-20 éves kora után tud önállóan, majd a társával, házastársával közösen! edzeni erre.

2012. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem kevés az ilyen ember.Én úgy látom,hogy aki normális,az legtöbbször magányos.Vagy csak magamból indulok ki...?Mindegy,aki hasonló emberrel találkozik,az a legszerencsésebb ember a világon.:)
2012. márc. 16. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!