Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnők miért köszönnek úgy...

Barátnők miért köszönnek úgy el egymástól hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Csak barátnők, de úgy írogatnak egymásnak facebookon, hogy : "Babyke mit csinálsz?" "Babuci gyere át ma" "Édesem ma jó lenne találkozni" elköszönösnél meg: "szere" "szeri" "sz" de mindig ez megy náluk, annyira erőltetett...
2012. ápr. 8. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

mert 12-15 évesek vagytok kb

akkoriban az nagyon trendi...

2012. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kössz, nem vagyok 12 éves, és ők sem. 22-23 évesek vagyunk...Ezért is tartom furának + mindkettőnek van barátja.
2012. ápr. 8. 22:26
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert nekik így esik jól. Mi ezzel a baj?
2012. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

épp egy ilyen kérdést akatam én is feltenni


Most néztem meg a facebookot és látom, hogy a lányok írogatnak egymásnak, hogy édesem

puszika nyuszikám

drágám ♥

nagyon szeretlek♥

Mizujs drágám?

♥ Imááádlaaak nagyon♥♥♥



Falra lehet mászni tőlük

2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Húú, boccs.. nálunk a 12-15 éves korosztály műveli ezt. Mi is 23 évesek vagyunk, de az én korosztályomból még soha nem találkoztam ilyennel. Akkor viszont nem tudom.
2012. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

ez is egy embertípus. én mondjuk nem állok szóba ilyenekkel, tehát nem látok efféle kiírásokat fbon.

értelmes embereknél nem ez az általános. a páromon kívül másnak nem nagyon mondom, h szeretlek, és azt sem nyilvánosság előtt, hanem 4szemközt.

2012. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Mi ezzel a baj?

Én is szoktam így elköszönni, ha régi jó barátnőimmel beszélek. Nyilván azért, mert szeretem.

2012. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Most megint csak a facebook-kal van baj?


Mert én facebook-on senkinek sem írok semmit, de élőben igenis mondom azoknak, akiket szeretek, hogy szeretem őket.


24/L

2012. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
Én írom ezt néha, de nem magamutogatásból (csak levélben) és nem érzem magam p.csának. Aki ismer az se gondol annak. Attól még, mert azt írom a barátnőmnek, hogy "szia babám" vagy "szia nyuszi" attól még nem vagyok lenézendő. Ez egyszerűen egy becézés, és a szeretet jele. Tudod megkérdeztem kicsiként anyát, hogy keresztapámat miért hívja mindenki Sanyikának, miközben elmúlt 60 éves, és erre annyit válaszolt, hogy a becézés mindig azt jelenti szeretjük az illetőt. Hívnád a legnagyobb ellenséged Cuncinak? Eszedbe nem jutna így elengedni magad :) Én örülök, hogy ilyen vagyok, mert szeretek ilyen lenni.
2012. ápr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

a legjobb barátnőimmel mi is igy köszönünk el egymástól fb-n....de!!! élőben is sokszor közöljük egymással, hogy szeretlek..mert tényleg nagyon fontosak vagyunk egymás számára....bár direktbe igy nem beszélünk egymással, hogy babyke..meg drágám..meg életem....bár az igaz, hogy viszont cicázzuk egymást...mi a helyzet cica? pl igy...hát..nemtudom miért van ez igy:D:D:D de ők tényleg a legjobb barátaim....és nagyon szeretjük egymást....

23L

2012. ápr. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!