Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is szokott "hazudni" a...

Másnak is szokott "hazudni" a férje, mit példál:telefonon beszélünk hol vagy? Itt de közbe hallom a háttérzajokbol hogy nem ott van, meg hogy elintézted valamit igen közbe nem vagy nem ugy ahogy kértem? Azért mondja ezt mert én mindenen aggodok!

Figyelt kérdés
Mert megbeszélünk valamit hogy mit hogyan,mikor fogcsinálni elmegy és sokáig nem jön haza hivom hogy hl vande ha felveszi nem mindig mondja meg mert akkor ha nem ott van ahova indult akkor kérdezem miért nem azt csinálod amit megbeszéltünk?!Meg ha elmondom hogy hogy csináljonmeg valamit,vagy beszéjen valakivelakkor is van hogykamuzik hogybeszélt vele,megcsinálta pedignem és erre isaz a válasz hogy azért mert akkor én aggodok hogy miért nem ugy van ahogy megbeszéltük és miértnem csinálta meg.Nálatok is vannak ilyenek??
2009. jún. 17. 09:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van részben,tudom hogy nem jo az ellenöizgetés csak sokszor van hogy amiért elment az épp nincs meg mert máshol volt és azt elfelejti amit megbeszéltünk vagy épp már nincs rá ideje mert máshol volt és hazajönmajdmegint elmegy mert ugye ami almaradt az kéne,igy sok idöésbenzin fogy feleslegesen.És igen már adott okot a bizalmatlanságra.
2009. jún. 17. 10:57
 12/16 anonim ***** válasza:
97%
Könyörgöm, használj már írásjeleket, mert képtelen vagyok elolvasni, amiket írsz...
2009. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Ne hari, de olyan az írásod, mint mikor Mari néni bekapcsolja a kukoricadarálót.....

Nálunk sincs kamuzás. Megbeszéljük,mivel,mi a teendő. Napközben mindenki intézi, amit ráosztott a sors. Délután, ha hazaérünk, megdumáljuk, ki mit intézett és kész. Napközben meg nem cseszegetjük egymást, hogy mit csinált meg, vagy nem csinált meg.

Igen, az én férjem is szokott olyat tenni, hogy hazajön, megiszik egy kávét, majd visszamegy intézni a dolgait. Dupla benzin. Nem, én sem vagyok boldog. Ha ezt többször megteszi egymás után, akkor megkérdem tőle, hogy olajkutat nyertünk-e a lottón, vagy közlöm, hogy apukám, szabad gondolkodni és előre tervezni...

Most azzal, hogy naponta többször felhívom és elszámoltatom, nem lesz jobb, sőt... nem is érek rá. Nekem is van más dolgom, nem kis pisis már az, hogy mindenért szólongassam. Most is elment már reggel több dolgot intézni (barkácsbolt, autószerelő, posta...). Még azóta hírét sem hallottam. Majd hazahozza a korgós hasa:-)))

Na úgyis szépen emelkedtem már a toplistán, lehet lepontozni.

2009. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%

Akkor is döntsd el, elfogadod így, vagy kipenderíted. Senkin nem lehet élősködni, márpedig Te ezt teszed. Akkor sem, ha okot adott rá. Ha ez ennyire benned van, és képtelen vagy elfogadni, bízni benne, akkor ott baj van, talán át kéne gondolnotok a kapcsolatotokat, működőképes-e még egyáltalán.


És egy beszélgetés csodákra képes, alkalmazd. Mondd el Neki, hogy ha valamit el kell intéznie, szeretnéd ha figyelne erre a kedvedért és meg is tenné, de ezen kívül azt csinál amit akar, úgyhogy hagyd szépen élni.

2009. jún. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb. úgy érzi, mintha az anyja akarnál lenni. De ő nem a gyereked, hanem a férjed! És autonóm ember, ne zaklasd! Meglátod, minél nagyobb a bizalom, annál jobban akar majd a kedvedre tenni. Így csak partizánkodni fog.
2009. jún. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
98%
Az írod a kommentedben: "sok idő és benzin fogy feleslegesen". A párod ezek szerint nem keres pénzt, csak a tiéd a kocsi, sőt, a saját idejével se ő gazdálkodhat, ugye? Ahogy olvaslak, egyre inkább úgy tűnik, a "párod" megjelölés nem helyénvaló, inkább az "inas" vagy "robot" a megfelelő kifejezés erre az emberre. Mi lenne, ha belegondolnál, hogy ő is pont olyan önálló, gondolkodó lény, mint te? Az együttélés azt jelenti, hogy a két önálló lény megbeszéli egymással a megoldandó dolgokat, közös döntéseket hoznak, és mindketten részt vesznek a megoldásban. Ha nem így van, az nem párkapcsolat, csak egymás mellett élés. A lakótársadat meg pláne nincs jogod minden percéről elszámoltatni.
2009. jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!