Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is szokott "hazudni" a...

Másnak is szokott "hazudni" a férje, mit példál:telefonon beszélünk hol vagy? Itt de közbe hallom a háttérzajokbol hogy nem ott van, meg hogy elintézted valamit igen közbe nem vagy nem ugy ahogy kértem? Azért mondja ezt mert én mindenen aggodok!

Figyelt kérdés
Mert megbeszélünk valamit hogy mit hogyan,mikor fogcsinálni elmegy és sokáig nem jön haza hivom hogy hl vande ha felveszi nem mindig mondja meg mert akkor ha nem ott van ahova indult akkor kérdezem miért nem azt csinálod amit megbeszéltünk?!Meg ha elmondom hogy hogy csináljonmeg valamit,vagy beszéjen valakivelakkor is van hogykamuzik hogybeszélt vele,megcsinálta pedignem és erre isaz a válasz hogy azért mert akkor én aggodok hogy miért nem ugy van ahogy megbeszéltük és miértnem csinálta meg.Nálatok is vannak ilyenek??
2009. jún. 17. 09:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem,miért aggódsz mindig? És miért akarod megszabni,hogy mikor hova menjen,mit csináljon?A megbeszélés azt jelenti,hogy mindketten azonos véleményen vagytok.A leírásod alapján Te akarod irányítani,ezt pedig nem szokták elviselni az emberek. ( a nők sem.)

Az pedig kifejezetten idegesítene,ha a párom utánam telefonálgatna.Ha hazajön,akkor megbeszéljük a dolgokat személyesen.

2009. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk nincs, és ez nem azért van mert nem aggódom érte ,hanem azért, mert nem oszom be az idejét. Nekem úgy tűnik, hogy folyamatos ellenőrzés alatt tartod a párod, ezt hosszú távon meg fogja unni, és nagyobb dolgokban is kamuzni fog.Addj neki egy kicsit több teret.Nem lehet, hogy nem bízol benne eléggé?
2009. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Borzalmas az írásod-valószínű ilyen a stílusod is. Valahol érthető a férjed hazudozása is. Le lehet pontozni.
2009. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Neked nem férj hanem szolga kéne, de az is csak azért teszi meg amit mondanak neki mert fizetnek érte!!


Szép kis papucsot akarsz faragni az uradból, remélem egy percig se fogja hagyni!

2009. jún. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk sincs kamuzás. Megbeszéljük, hogy miket kell megcsinálni, kinek mi a feladata, de az eredmény a fontos, nem az, hogy hogyan. Persze, legyen meg időben, de a sorrend mindegy. Ha közben összetalálkozik ismerőssel, haverral, tudom, hogy megáll beszélgetni vagy tesznek egy kitérőt is egy kávé, üdítő erejéig. Akkor meg majd utána végezze el, amit elvállalt. A lényeg, hogy meglegyen! Az én párom is csinált hasonlókat (nő vagyok), rám telefonálgatott állandóan, ez engem rettentően zavart, úgy éreztem, korlátozni akar, és csak azért is másképp csináltam. Aztán odaálltam elé, és megbeszéltük, hogy ez így nem jó, bízzunk már meg egymásban.
2009. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk sincs kamuzás hazudozás.Ott már nagy baj van van ahol nem bízhatnak meg egymásban a házastársak.Nem kell egymás idejét sem beosztani,sem elszámoltatni minden percéről a másikat.Ha valamit megbeszélünk az viszont úgy van.Én sem telefonálgatok soha a férjem után azért,hogy ellenőrizzem ott van-e ahova indult.És ha akkor mikor hívom éppen nem ott van akkor mi van?Szabad ember oda megy ahová akar nem veszik el.Attól még,hogy mondjuk megbeszéljük,hogy hoz ezt vagy azt,vagy elmegy ide vagy oda,attól még eszébe juthat más dolog is ahová menni akar.A lényeg,hogy az is legyen elintézve amibe megegyeztünk.Ha nem bízol benne miért élsz vele?Így semmi értelme.Adott már neked okot a bizalmatlanságra?
2009. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de szerintem a férjed agyára mész, ezért hazudik. Nem lehet börtönben tartani egy férfit (se). Minek kéne mindig tudnod, mit csinál, hogyan csinálja, mikor, mennyi ideig, és ha valami változott mi volt az és miért? Neki is van SAJÁT élete, attól még, hogy a férjed. Engedd Őt levegőhöz jutni, mielőtt megunja ezt a börtönt és tovább áll.
2009. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért hívogatod folyton telefonon, mert elromlott a távirányítója? Én a nő vagyok, de ha a párom ennyire ellenőrizni és irányítani akarna, már a válóper beadványát fogalmaznám...
2009. jún. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk sincs hazudozás. Nálunk is az a lényeg,hogy ha ma van 5 dolga, nekem tök mindegy hogyan csinálja, csak estére legyen meg. Az se baj, ha közbe még eszébe jut 1-2 olyan dolog, amit magának intéz. Nem ellenőrzöm folyton. Szabad ember, azt csinál amit akar, csak NE hazudjon.
2009. jún. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Ezt még olvasni is fájt!!
2009. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!