Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség! Mitévő legyek?

Segítség! Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm válaszaitokat!

4 hónapos kapcsolatom után szakított velem a barátom, utána járt másfél hónapig egy másik lánnyal, majd 3 hónap utána újra megkeresett. Közlöm volt már 3 éves kapcsolata is. Mit tévő legyek? Persze én nagyon szeretem attól függetlenül hogy ekkora traumát szenvedtem, szakításunkor.


2012. ápr. 6. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem bíznék benne!Nincs ló jó a szamár is alapon újra megkeresett(ez a valószínű)
2012. ápr. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan zárd rövidre. Ha egyszer elhagyott megteszi legközelebb is, főleg ha tudja, hogy simán visszafogadod.


Szerintem ha

igent mondasz a folytatásra: méltatlan és kiszolgáltatott helyzetbe hozod magad, aki önként és dalolva sétál bele egy újabb traumába.

nemet mondasz: esélyed lesz megtalálni azt, aki sose hagyna el egy futó kalandért.

2012. ápr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem:) és ha ahgyom mondjuk egy honapig küzdeni?
2012. ápr. 6. 12:54
 4/10 anonim ***** válasza:

úgy látszik, nem jött be neki a másik csaj. Ebben az a gáz, hogy nemcsak megcsalt 1*, hanem járt is a lánnyal 1,5 hónapig. Nem pillanatnyi elmezavar volt. Ő belegondolt abba, hogy mekkora fájdalmat okozott neked?


Én nem járnék vele, nekem is van önbecsülésem. Tuti megint lelépne, ha más jönne a képbe. Eléggé megalázó lenne, ha második alkalommal is otthagyna, nem? Sokkal nagyobb trauma is lenne.

2012. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az nem lehet hogy talán nemtudott elfeljeteni és ujra vágyik rám?
2012. ápr. 6. 13:02
 6/10 anonim ***** válasza:

De igen, az is lehet... Ennek elhitetésén alapulnak a se veled se nélküled kapcsolatok, amiben a férfi mindig összeveszik valamin, mással kavar, majd visszamegy. Ha megint jön valaki megint megy és így tovább.


Tudod ha rájött volna valamire, vagy mélyek lettek volna az érzései, akkor azt rögtön érezte volna, nem kellett volna hozzá másfél hónap és egy újabb szakítás.

2012. ápr. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha egy hónapot 'megküzd' értem akkor csak gondolhat vmit...nem?
2012. ápr. 6. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért akart volna elfelejteni, hiszen együtt jártatok!! Nem értem a gondolkodásodat!

Hagyd, hadd teperjen, aztán döntsél egy hónap múlva. Kíváncsi vagyok, meddig bírja...

2012. ápr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen az lesz! Szüleim is ezt mondták!
2012. ápr. 6. 13:15
 10/10 anonim ***** válasza:
És honnét tudod majd, hogy azalatt az 1 hónap alatt nem csinálja ugyanezt egy másik lánnyal is? Én nem bíznék meg benne többet...
2012. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!