Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitévő legyek?...

Szerintetek mitévő legyek? ("tiltott" szerelem)

Figyelt kérdés
Szerintetek szemétség összejönni az öcsém volt barátnőjével? Nemrég szakítottak,addig nem bírtam a lányt(köszönésen kívül nem is beszéltünk), családom kifejezetten nem szereti, de 1 hónapja egy munkahelyen dolgozunk(akkor még együtt volt öcsémmel,de nem miattam szakítottak!!) és nagyon jól kijövünk, rengeteg időt töltünk együtt munkán kívül is, és nem is értjük, hogy miért nem beszéltünk eddig! Többet érzek iránta egyszerű barátságnál, és ő is tett rá utalást... Kérsés, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak??? Mert ilyen lánnyal eddig még nem találkoztam:)
2012. márc. 28. 20:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%

Nyugodtan, legalább az öcséddel nem csak testvéri kötelék lesz köztetek ,hanem luksógorság is!


Fő a családi összetartozás!

2012. márc. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
én nem tenném! legyél tekintettel a tesódra! Különösen, ha komoly kapcsolat volt!
2012. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem még most álljatok le ezzel, amíg nem lesztek teljesen szerelmesek. Aztán csak még nehezebb lesz. És talán ő lenne az igazi, de meg van az esélye, nem is kicsi, hogy nem ő lesz. Akkor megér ennyit a testvéreddel? Meg gondolom a szüleid sem melléd állnának.


Gondold át! Ha nem olyan a viszonyos az öcséddel/testvéreddel, akkor ok, a te döntésed, de nekem biztos nem érne ennyit :)

2012. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
*öcséddeé/testvéreddel akart lenni:D (előző voltam)
2012. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Uram atyám, ehhez már túl fáradt vagyok, bocsi:DD Szóval, harmadszorra, TALÁN jól is...: öcséddel/családoddal. Bocs, inkább megyek is aludni:D
2012. márc. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

első: ami köztünk van öcsémmel az csak "papíron" testvéri kötelék... nem nagyon beszélünk,régen se volt jobb(például én mindig felköszöntöm, vettem neki ajándékot, ő fel se köszönt...), csak akkor keres, ha pénz kell, ameddig otthon éltem(már 5 éve külön vagyok) mindig miatta voltak a viták, lopott otthonról, tőlem is..

Ha számít a kor: öcsém 25, lány: 21, én: 28

2012. márc. 28. 21:58
 7/18 A kérdező kommentje:
harmadik: Ezen agyalok, szinte a nap 24 órájában, hogy mi legyen... szerintem Ő az igazi, vele el tudom képzelni a jövőmet, ilyet még sose érezrem egyik barátnőm iránt se..:S
2012. márc. 28. 22:02
 8/18 anonim ***** válasza:
Ugye nem hiszed, hogy egy hónap alatt megismerted ezt a lányt? Azt meg én nem hiszem, hogy 28 évesen nem tudsz saját magad szerezni egy normális nőt magadnak. Valamiért a családod kifejezetten nem szereti őt. De úgyis összejössz vele.
2012. márc. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Áh ne inkább felejtsd el....Képes lennél lefeküdni vele úgy,hogy az öcséddel volt előtted???? :S
2012. márc. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

mi sem vagyunk "igazi testvérek" húgommal, ahogy fogalmaztad, szinte mi is csak papíron, de akkor sem tudnék soha összejönni egy volt pasijával sem.

26N

2012. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!