Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitévő legyek?...

Szerintetek mitévő legyek? ("tiltott" szerelem)

Figyelt kérdés
Szerintetek szemétség összejönni az öcsém volt barátnőjével? Nemrég szakítottak,addig nem bírtam a lányt(köszönésen kívül nem is beszéltünk), családom kifejezetten nem szereti, de 1 hónapja egy munkahelyen dolgozunk(akkor még együtt volt öcsémmel,de nem miattam szakítottak!!) és nagyon jól kijövünk, rengeteg időt töltünk együtt munkán kívül is, és nem is értjük, hogy miért nem beszéltünk eddig! Többet érzek iránta egyszerű barátságnál, és ő is tett rá utalást... Kérsés, hogy a szívemre vagy az eszemre hallgassak??? Mert ilyen lánnyal eddig még nem találkoztam:)
2012. márc. 28. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én se tudnék rokon volt kapcsolatával összejönni,akármilyen is a viszony.Balázs-show szindróma.
2012. márc. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak a papíron a testvérem olyan nincs:) Beszélj a tesóddal. Ha ezt elfogadja akkor talán. De amúgy nagy ívben kerülendő az ilyen. Óriási gondot veszel a nyakadba.
2012. márc. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szereted, akkor szerintem jöjj össze vele, csak azért, mert előtte ő volt vele, milyen jogon várhatná el, hogy ne legyen jó neked? Ha neki rossz, legyen mindenkinek rossz?
2012. márc. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

3. vagyok (+4. 5.:D)

Azért azt is vedd figyelembe, hogy mégha nem is álltok olyan közel, azért csak el kell majd menned a lánnyal egy családi ebédre, az esküvőtökön (már ha eljuttok odáig), stb...Azért nem lehetnek ezek túl kellemesek. És még ha te be is vállalnád, lehet hogy a csaj nem. Akkor ott vagy te, haragban a családdal, nő nélkül. Te tudod, de én még mindig azt mondom, hogy most szállj ki, amíg nem gabalyodtok egymásba:D

2012. márc. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Ha az öcséddel megbeszéled és azt mondja nem zavarja akkor nincs probléma :)


Az ember ha a szívére hallgat azt hiszi bölcs döntéseket hoz, pedig ez nem biztos h igaz...

2012. júl. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%
én a helyedbe csak megdugnám és otthagynám, és aztán az öcsédnek az orra alá dörgölni :D Aztán pedig kezd el futtatni a csajt, és mellette kereskedj droggal... Manapság minden normális 28 éves ezt csinálja... :)
2013. jan. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2013. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Alakult valami?
júl. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!