Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki megütötte az exeit,...

Ha valaki megütötte az exeit, a mostani párját is megfogja?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm olyan pasit fogott ki magának, aki megütötte az exeit. A barátnőm előtti ex egy másik barátnőm.

Ismerem a férfit lassan 3 éve (barátnőm 9 hónapja van vele, az előzővel 2 évig voltak együtt), láttam már hogy viselkedik mikor agresszív. Az exét a nyílt utcán megpofozta.

A barátnőm szereti, de én féltem.


2012. ápr. 2. 10:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kutyából nem lesz szalonna. Ha egyszer, vagy többször megtette, csak idő kérdése és ezután is megteszi.
2012. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos és kevésbé hasznos válaszokat!

A férfi egyik exét ismerem, ő nem rib@anc. A többiről nem tudok nyilatkozni.


Ő a legjobb barátnőm, sokat csalódott már, nem akarom, hogy a pasi miatt is összetörjön a szíve. Lelkileg nagyon megviselné ha a barátja megütné.

2012. ápr. 2. 17:45
 23/23 anonim ***** válasza:
vedd rá, hogy elmenjen egy önvédelmi tanfolyamra, hátha akkor nem lesz olyan bátor ez a "férfi", ha tudja, hogy ugyanakkora pofont kaphat vissza...
2012. ápr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!